ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۲۳:۰۶:۳۹
کد مطلب : 5597
نعیم سعداوی:

گل‌های دریافتی ما از روی اشتباهات فردی بود ولی مسؤولیت شکست را برعهده می‌گیرم و دلیلی برای توجیه ندارم

گل‌های دریافتی ما از روی اشتباهات فردی بود ولی مسؤولیت شکست را برعهده می‌گیرم و دلیلی برای توجیه ندارم

به گزارش اهوازخبر،نعیم سعداوی پس از شکست ۲ بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیمه اول بازی بدی ارائه دادیم اما در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی داشتیم که نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: امیدواریم قدر این قشر را بدانیم چرا که از هر جهت در رشد و شکوفایی اجتماع مؤثر هستند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: می‌دانستیم که در فاصله ۴ روز پس از بازی پرسپولیس کار دشواری داریم و این موضوع حتی قبل از بازی پرسپولیس باعث نگرانی ما بود.

سعداوی گفت: به چه دلیل و اصراری تیم ما حتماً باید ۴ روز پس از بازی پرسپولیس یک بازی سنگین مقابل تیم با تجربه ذوب‌آهن ارائه دهد.

وی افزود: تیم ما تنها با یک جلسه تمرین مناسب مقابل تیم مدعی ذوب‌آهن روبه‌رو شد که این موضوع کار ما را بسیار سخت کرده بود.

سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: در نیمه دوم موقعیت‌های ما خوب بود و چه بسا اگر بازیکنان بهتری داشتیم می‌توانستیم بهتر از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.

سعداوی عنوان کرد:‌ از هواداران تیم تشکر می‌کنم که ما را تشویق کردند اما باید بدانید که بها دادن به جوانان فرصت می‌خواهد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص ما در این فصل قطعاً چند مهره به تیم خود اضافه خواهیم کرد تا تیم خود را تقویت کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: یک مهاجم خارجی به تیم ما اضافه خواهد شد که قرار است روز دوشنبه به ایران برسد البته در پست‌های دیگر نیز به بازیکن نیاز داریم.

سعداوی در پایان در خصوص اسماعیل شریفات مهاجم تیمش گفت: با توجه به تصمیم کادر پزشکی تیم اسماعیل شریفات ۲ هفته دیگر به تیم ما اضافه خواهد شد.