ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۳ , تیر, ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۰:۴۶
کد مطلب : 4153
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان:

چهار بازیکن جدید در پستهای مختلف جذب می کنیم

چهار بازیکن جدید در پستهای مختلف جذب می کنیم

  • سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان از حضور قطعی ۴ بازیکن خارجی در پستهای دفاع و هافبک خبر می دهد.
  • به گزارش اهوازخبر،نادر دست نشان، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، درباره وضع این گفت: به امید خدا به سمت تهران می رویم و از آنجا راهی شمال می شویم؛ در شهرهای چابکسر، رامسر به مدت ۱۵ روز اردو برگزار خواهیم کرد.

    وی درباره وضع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نقل و انتقالات، تصریح کرد: تاکنون سه بازیکن لیگ برتری به نامهای حنیف عمران زاده، حسین ساکی و حکیم نصاری را جذب کرده ایم و در نظر داریم چهار بازیکن خارجی را به عنوان بقیه نفرها به تیم اضافه کنیم. همچنین یکسری بازیکن زیر ۲۳ سال هم به مجموعه ما اضافه می شود.

    سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درباره جذب وحید طالب لو و امین منوچهری گفت: درباره بازیکنان صحبتها زیاد است اما این که مذاکرات به کجا رسیده است اطلاع دقیقی ندارم و بهتر از است از مسئولان باشگاه در این باره سوال کنید.

    دست نشان درباره بازیکنان خارجی مدنظر نفت، گفت: پنج بازیکن از کشورهای کامرون، نیجریه، برزیل، کره و پرتغال به ما پیشنهاد شده است. از لحاظ فیلم که بازیکنان بسیار خوبی هستند اما ما به این بسنده نمی کنیم و باید در تمرینات شرکت کنند. چهار نفر از این پنج بازیکن به احتمال فراوان به ما اضافه خواهند شد، در پستهای دفاع وسط، هافبک میانی و پلی میکر بازیکن می گیریم.