ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۰۵:۰۰:۵۹
کد مطلب : 12992

پیام مدیر عامل شركت ملی حفاری ایران به مناسبت عید غدیر خم

به گزارش پایگاه اهوازخبر، مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن عید غدیر خم را به کارکنان […]

به گزارش پایگاه اهوازخبر، مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن عید غدیر خم را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.

در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است :

“من کنت مولاه، فهذا علی مولاه”

همکاران گرامی؛

غدیر عید عهد، پیمان و میثاق ولایت مداران راستین و پویندگان راه حق است.

واقعه غدیر به معنای حاکمیت عدل، فضیلت، ولایت الله و تعیین سرنوشت رهبری مسلمانان است و چه موضوعی والاتر از این مهم برای جامعه مسلمین، از این رو است که پیامبر اکرم (ص) فرموده اند “”عید غدیر شریف ترین اعیاد امت من است””.

 نبی گرامی اسلام در واقعه غدیر خم، امیر المومنین علی( ع) گوهر درخشان عدالت، معنویت و اخلاص را با دوراندیشی برخاسته از وحی الهی برای تداوم فلسفه نبوّت و رسالت به جانشینی انتخاب نمودند.

غدیر خط مشی مسلمانان، پیمودن مسیر تقّرب و بندگی، چشمه حیات لا زمان و لا مکان که در جوشش همواره خویش هیچکس را از بیعت محروم نمی کند و در باب اهمیت موضوع ولایت همین بس که واقعه غدیر اکمال دین و اتمام نعمت خداوند است.

این روز فرخنده و عید بزرگ الهی را به همه مسلمانان به ویژه کارکنان تلاشگر صنعت نفت و حفاری تبریک عرض نموده و ضمن تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و اطاعت از رهنمودها و فرمایشات معظم له، پیمان می بندیم که با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمان ها و ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش نمائیم.

امیدوارم به فضل الهی و با تأسی از سیره مولی الموحدین حضرت علی (ع) رهرو راستین ائمه اطهار باشیم.