ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۴۰۲ | ۰۶:۱۴:۲۵
کد مطلب : 13787

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی هفته دولت را به دولتمردان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. […]

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی هفته دولت را به دولتمردان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، در پیام دکتر حمیدرضا گلپایگانی آمده است:

ضمن گرامیداشت یاد و نام دو اسوه خدمتگزاری و ساده زیستی، شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به دولتمردان و خدمتگزاران خدوم و کارگزاران نظام تبریک عرض می‌نمایم.

این هفته فرصت ارزشمندی است تا با الگو قرار دادن راه و روش این بزرگواران و ویژگی های والای این شهیدان در زمینه خدمت رسانی به ملت، نتایج تلاش‌ها و دستاوردهای دولت در عرصه‌های مختلف بیان، تبیین و منعکس شود و با ایجاد و گسترش روحیه امید و ترسیم آینده‌ای روشن حلاوت و شیرینی این تلاش‌ها را ملت حس کنند.

دولت مظهر وفاق، همدلی، وحدت، روحیه خدمت، کار جهادی، تلاش بی‌وقفه، وجدان کاری، تبلور تلاش صادقانه و بی‌منت، اقتدار، عزتمندی، عدالت، امنیت، برنامه‌ریزی، توانمندی رفع مشکلات، ایجاد آرامش، امید بخشی و رویکرد مردم مدارانه است.

خداوند را شاکریم که تلاشگران صنعت حفاری کشور در چهار دهه گذشته با مسئولیت شناسی همگام با تلاشگران صنعت نفت در خط مقدم تولید پای کار بوده و هستند.

در هفته دولت با آرمان‌های امام (ره) ، شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری پیمان می‌بندیم تا با عزمی استوار در راستای تحقق برنامه‌های دولت برای اعتلای ایران عزیز تلاش کنیم.

از همت بلند تلاشگران ساعی شرکت ملی حفاری ایران در اقصی نقاط میهن اسلامی قدردانی می‌نمایم، امید است به فضل خدا بتوانیم در مسیر خدمت رسانی و سنگر کارگزاری وارثان خوبی برای مکتب خدمت به جا مانده از شهیدان رجایی و باهنر باشیم.