ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۳:۲۴
کد مطلب : 13027

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم به گزارش اهوازخبر،مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در […]

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم

به گزارش اهوازخبر،مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) آقا اباعبدالله الحسین را تسلیت گفت.در پیام مهندس سید عبداله موسوی آمده است:

محرم ماه بصیرت و پیام، حماسه و قیام، از خود گذشتگی و ایثار و جهاد در راه دین و عقیده و طنین بیدار باش احیای فرهنگ و ارزش های دینی فرا رسید.

عاشورا یک مکتب، یک بینش و یک دانشگاه برای آموختن درس ظلم ستیزی، عدالت محوری و عزت نفس است و فرهنگ غنی و ماندگار آن، همان احیای فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و زنده کردن ارزش های دینی و سیره اهل بیت پس از گذشت قرن ها، همواره زنده، پویا و روشنی بخش راه زندگی است.

در شرایط فعلی که سست کردن باورهای اعتقادی و فرهنگی جامعه مسلمانان در دستور کار استکبار جهانی و رسانه های بیگانه می باشد باید بیش از گذشته هوشیار بود و با ترویج و تعمیم فرهنگ عاشورا که همان خط آزادگی، شرافت و کرامت انسانی است پوینده راه سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) باشیم.

فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش را به همه حق طلبان و شیفتگان حضرتش به ویژه تلاشگران صنعت حفاری تسلیت عرض نموده، امید آنکه همنوا با کاروان کربلا، رهرو راستین نهضت حسینی باشیم.

عزاداری هایتان مقبول درگاه خداوند