ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۳:۵۹
کد مطلب : 12022

پیام سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص)

پیام سید عبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص)

mousavi_abdillah950

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره جدید شرکت ملی حفاری ایران در پیامی هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به مجموعه کارکنان سختکوش این شرکت تبریک گفت.

به گزارش اهوازخبر و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در پیام مهندس سید عبدالله موسوی آمده است:

همکاران گرامی؛

سپاس خدای بزرگ را که بار دیگر توفیق خدمتگزاری و انجام وظیفه در بزرگترین مجموعه صنعت حفاری کشور را  برای اینجانب در کنار کارکنان شریف و سختکوش شرکت ملی حفاری ایران قرار داد.

این شرکت به عنوان یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، نقش بارزی در فرآیند تولید نفت و گاز و پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور ایفا می نماید.

بی شک دستاوردهای این شرکت در چهار دهه گذشته در عرصه های عملیاتی و فنی بسیار ارزشمند است و اطمینان دارم با تلاش مضاعف کارکنان همچون گذشته در جهت توسعه و تعالی و نیل به اهداف عالیه صنعت نفت کشور گام برداشته و با موفقیت  مسیر رشد،  شکوفایی و بالندگی را تداوم بخشد.

به همه همکاران عزیزم که با تلاش زایدالوصف در اقصی نقاط میهن اسلامی و در سخت ترین شرایط اقلیمی عملیات حفاری چاه های نفت و گاز را پیش می برند از صمیم قلب درود می فرستم و انتظار دارم در این دوره سخت کار زار اقتصادی در راستای تحقق اهداف کلان وزارت نفت با همدلی و همسویی بیش از پیش به وظایف خطیر خود عمل نمایند.

افتخار خدمت در سه دهه گذشته در صنعت نفت کشور برای اینجانب نعمت بزرگی است و از اینکه این بار توفیق خدمت در شرکت ملی حفاری ایران را یافته ام خداوند سبحان را شاکرم.

جا دارد از تلاش های دلسوزانه مجموعه مدیران عامل محترم این شرکت در گذشته و برادر ارجمند آقای مهندس سپهر سپهری در دوره مسئولیت تقدیر و تشکر نمایم.

در این ایام فرخنده از خداوند بزرگ می خواهم که ما را در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از خون شهدای گرانقدر توفیق عنایت فرماید.

برای یکایک شما همکاران عزیز و خانواده های محترمتان عزت، سربلندی و موفقیت روز افزون مسئلت دارم.

  1. حسینی می‌گه:

    درود بر سید عبدالله موسوی مرد ميادين سخت و دشوار