ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۴۰۰ | ۰۷:۱۶:۲۳
کد مطلب : 13704

پیام تسلیت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز به مناسبت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، در پی درگذشت نابهنگام حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، در پی درگذشت نابهنگام حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز پیام تسلیتی صادر نمود.
در متن پیام آمده است:
انّا لله و انّا الیه راجعون
《مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا.》[ احزاب، آیه ۲۳]
درگذشت ناگهانی عالم پارسا و مردمی، محقق پرتلاش، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی رضوان الله تعالی علیه موجب تأسف و تاثر فراوان گردید.
ایشان از معدود روحانیون روشن بین، آگاه، نواندیش، نیکوکار و خدوم بود که از راه قلم و سخنرانی‌ها و بیانات شیرین و دلنشین به ترویج اخلاق کریمانه و عقاید و احکام الهی و اقامه عزای سیدالشهدا (ع) می پرداخت و ایثارگرانه در خدمت محرومان بود.
آن فقید سعید عمر نسبتاً کوتاه خود را در خدمت گذاری خالصانه به رنجدیدگان گذراند و به راستی پناهگاه مردم مرز و بوم استان خوزستان بود. او بدون هیچ گونه تبعیضی مانند پدر مهربان و برادری دلسوز برای تمام طبقات مشکل گشایی می کرد. فقدان چنین بزرگانی که بی روی و ریا در گریز از نام و نان و مقام تنها به وظیفه الهی-انسانی خود می اندیشند و به آن اهتمام می ورزند در این روزگار آکنده از مشکلات به راستی خسرانی بزرگ است.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز ضمن عرض تسلیت به مردم شهید پرور استان خوزستان و بیت معظم حضرت آیت الله شفیعی(حفظه الله)، امید دارد در این ایام ماه شعبان المعظم، خدایش او را غریق رحمتش گرداند و با جده بزرگوار و مطهرش محشور فرماید.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز