ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , شهریور, ۱۳۹۹ | ۰۴:۰۲:۳۱
کد مطلب : 13061
در پی پیروزی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی؛

پیام تبریک جمعی از هفتکلی های مقیم اهواز به جناب آقای دکتر شبیب جویجری نماینده منتخب مردم اهواز،کارون،باوی و حمیدیه

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” ،در پی پیروزی جناب آقای دکتر جویجری در دور دوم انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” ،در پی پیروزی جناب آقای دکتر جویجری در دور دوم انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام تبریکی از طرف جمعی از هفتکلی های مقیم شهرستان اهواز صادر گردید.در متن پیام آمده است:

به‌نام‌خدا

و خداوند این وعده را برای شما جز نویدی قرار نداد تا آن‌که دل‌های شما بدان اطمینان یابد و پیروزی جز از نزد خدا نیست که خداوند شکست‌ناپذیر و حکیم است.  انفال آیه۱۰

جناب آقای دکتر جویجری
منتخب محترم مردم شریف شهرستان‌های اهواز،کارون،باوی و حمیدیه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

خداوند را سپاس می‌گوییم که دور دوم یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور و مشارکت هموطنان و شهروندان فهیم برگزار شد. حضور آگاهانه شهروندان در پای صندوق‌های راءی از یک سو پایبندی مردم به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت و از سوی دیگر بیانگر نقش موءثر و کارآمد صندوق آراء برای تغییر و پیشبرد اهداف و تعیین سرنوشت شهروندان بود.
افتخار کسب اعتماد مردم شریف، فهیم و قدرشناس شهرستان‌های اهواز،کارون،باوی و حمیدیه را به شما و تمام کسانی که دل در گرو عزّت این مردم و سرزمین دارند، تبریک عرض می‌نماییم.
اینک که سرمایه‌ی اعتماد مردم، که به حق یک امانت الهی است، بردوش آن جناب قرار گرفته است امیدوارم با قدرشناسی از این اعتماد فرصت خدمتگزاری و تلاش برای توسعه پایدار و همه جانبه‌ی استان خوزستان و شهرستان های متبوع که سرشار از ظرفیت‌ها و سرمایه‌‌های معنوی و مادی است‌ بیش از پیش مهیا گردد و در سایه‌ی تلاش، همدلی و اتحاد شاهد پیشرفت روزافزون شهرهای اهواز،کارون،باوی و حمیدیه و همه ی شهرهای استان خوزستان باشیم.
ضمن عرض خسته نباشید به کاندیدای دیگر انتخابات،توفیق روزافزون حضرتعالی را در ایجاد نقشی ماندگار بر صفحه‌ی زرین تاریخ کهن‌دیار خوزستان و ایران عزیزمان در سایه‌ی توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای(مدظله العالی) را از یکتای هستی بخش خواهانیم.

ایام عزت مستدام

جمعی از هفتکلی های مقیم اهواز

  1. آرمان گفت:

    سلام
    درود بر هفتکلی های مهربان و صمیمی و صادق و وفادار همیشگی اسلام و انقلاب در استان خوزستان

  2. حسینی گفت:

    سلام
    هفتکل رنگین کمان اقوام است..هم زیستی مسالمت آمیز و با احترام متقابل در آنجا موج میزند.