ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مهر, ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۴:۰۸
کد مطلب : 11494
قهرمان و 180 دقیقه سرنوشت ساز؛

ویسی ۱۰۰ برد از فوتبال می خواهد!

ویسی ۱۰۰ برد از فوتبال می خواهد!

عبدالله ویسی و تیمش باز هم باختند و این بار برابر نفت تهرانی مغلوب شدند که وضعیت سازمانیش چند برابر بدتر از همین استقلال خوزستان است.
به گزارش اهوازخبر، استقلال خوزستان در حالی بعد از برد در اولین بازی فصل برابر تراکتورسازی وارد روزهای تلخ شده که در این مدت حتی یک برد نداشته و متحمل ۵باخت وتنها ۴مساوی شده است.

برای عبدالله ویسی هیچ وقت روزهایی به این اندازه تلخ و بد وجود نداشته است، مردی که ۲سال قبل با همین تیم استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد و در ۳۰ بازی ۵۷ امتیاز به دست آورد، حالا به شکلی عجیب در ۱۰ هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر تنها ۷ امتیاز به دست آورده است. با ادامه همین روند آنها به دسته اول بر می گردند، مگر این که ویسی استقلال خوزستان را نجات دهد.

در اکثر ادوار لیگ، هر گاه تیم های اهوازی مثل فولاد و استقلال اهواز(۲بار) دچار بحران شده اند، سابقه نشان داده که با تغییر مربی اوضاع آنها بهتر نمی شود؛ پس بر این اساس باید گفت که استقلال خوزستان می تواند روی حضور و قولی که ویسی داده بیشتر حساب کند.

عبدالله ویسی در بدترین سال مربیگریش از حیث نتیجه گیری بعد از باخت برابر نفت تهران در آستانه برکناری بود که از مسئولان تیمش وقت خواسته تا در ۲ بازی آتی برابر ملوان در جام حذفی و سیاه جامگان در لیگ برتر برنده باشد، وگرنه باید با گواردیولای وطنی خداحافظی کنیم.

ویسی در دوران مربیگری در تیم هایی چون فولاد و استقلال خوزستان، صبا، پیکان و… فعالیت کرده است. نگاهی به دوران مربیگری او در تیم های مختلف خواهیم داشت.

*فولاد خوزستان (موقت)
۱۲بازی، ۶برد، ۵مساوی و یک باخت برای تولد استعداد یک مربی جوان
*صبای قم
۵۵بازی،۱۷برد، ۲۳مساوی و ۱۵باخت، در این دوران با کسب عنوان چهارم، صبا به آسیا رفت!
*پیکان
۲۳بازی، ۵برد، ۵مساوی و ۱۳باخت و برکناری به علت کسب نتایج ضعیف …
*استقلال خوزستان
۱۳۲ بازی، ۵۵برد، ۴۷مساوی و ۳۰باخت، در همین دوران بود که استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر شد؛ البته این تعداد بازی در ۲مقطع بوده است.
*سپاهان اصفهان
۲۹بازی، ۱۲برد، ۸مساوی و ۹باخت که البته ۳برد از این مسابقات در جام حذفی شکل گرفته است.
*استقلال خوزستان
۱۱بازی در لیگ و جام حذفی و ۲برد، ۴مساوی و ۵باخت در این مسابقات …..

**در مجموع، او در مسابقات رسمی مختلف، ۲۶۱بار سرمربی بوده که ۹۸برد، ۹۰ مساوی و۷۳ باخت در این مدت داشته است.

اگر قول او به مسئولان استقلال خوزستان عملی شود، او در ۲بازی آینده صاحب ۱۰۰برد می شود!