ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۰۵:۰۵:۲۱
کد مطلب : 12995
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در دیدار با جمعی از ایثارگران شرکت:

وظیفه ما تداوم راه شهدا،ترویج فرهنگ ایثار و فداكاری و انتقال آن به نسل آینده است

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در دیدار با جمعی از ایثارگران شرکت گفت: تداوم راه شهیدان، ترویج فرهنگ ایثار و […]

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در دیدار با جمعی از ایثارگران شرکت گفت: تداوم راه شهیدان، ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و انتقال آن به نسل های آینده از وظایف مهمی است که باید با دل و جان  به آن عمل نماییم.

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر، در این نشست صمیمی که مدیران منابع انسانی، خدمات و روسای حراست، امور ایثارگران، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و تعدادی از مسئولان شرکت حضور داشتند مهندس سید عبداله موسوی از مقام والای شهدا، خانواده های معزز آنان و ایثارگران تجلیل و یاد و خاطره حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس را گرامی داشت.

وی افزود: ایثارگران از جمله مهمترین سرمایه های نظام هستند و اهتمام در جهت پیگیری، حل مسائل و مشکلات و بکارگیری آنان در سمت های متناسب با شایستگی و توانمندی این عزیزان در اولویت برنامه های مدیریت شرکت قرار دارد.

موسوی اظهار کرد: ما خدمتگزار مردم و به ویژه ایثارگران که حق بزرگی بر گردن همه ما دارند هستیم و تاکید می کنم مجموعه مدیران و مسئولان این سازمان وظیفه دارند تا ضمن تسهیل ارایه خدمات ذاتی و دستورالعمل های ابلاغی، نیازهای ایثارگران شرکت را در حد وسع و امکانات موجود مرتفع و اقدامات لازم را به عمل آورند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را الگوی عینی جامعه و نماد صبر، مقاومت و ایستادگی عنوان کرد و گفت: به منظور حفظ کرامت این عزیزان ، واحد ایثارگران مدیریت منابع انسانی با تشریک مساعی همکاران، درخواست های آنان را پاسخگو، پیگیری، و به مدیریت شرکت برای اخذ تصمیم مقتضی منعکس می نماید.

در این نشست نمایندگان ایثارگران و مدیران و مسئولان حاضر درباره خدمات به ایثارگران و پاسخگویی به درخواست های آنان بحث و تبادل نظر و راهکارهایی ارایه کردند.