ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۵:۴۲
کد مطلب : 4395
حماسه مردمان سرزمین نخل و بلوط؛

نفس‌های داغ کارون مانع تپش‌های حضور راسخ مردم خوزستان نشد+تصاویر

نفس‌های داغ کارون مانع تپش‌های حضور راسخ مردم خوزستان نشد

به گزارش اهوازخبر،مردم روزه‌دار و شهیدپرور خوزستان با وجود سپری کردن روزهای بسیار داغ تابستانی و گرمای بالای ۵۰ درجه باز هم پای عقب ننشانده و برای کوبیدن مشت‌های محکم و گره کرده خود بر ضد استکبار جهانی به خیابان‌هایی آمدند که از درون آسفالت آن آتش فوران می‌زد.

شور حضور و حماسه دیگر مردمان سرزمین نخل و بلوط را نمی‌توان در قالب یک گزارش و بیان با زبان وصف کرد و کار بزرگ مردم شهرهای مختلف این استان بار دیگر در صفحه خوش رنگ تاریخ افتخارات این مردم به ثبت رسید.

امروز طنین نوای الله‌اکبر عاشق دلان روزه‌دار خوزستانی در روزهایی که شرجی امان نمی‌دهد نشان داد که خوزستان در همه شرایط برای پاسداری از ارزش‌های انسانی و پیروی از آرمان‌های مقدس سرزمین خود به دادخواهی و مقابله با استکبار جهانی و بزرگ شیطان آن یعنی آمریکا برخواهد خواست.

امروز از شمال خوزستان، ایذه، اندیمشک، مسجدسلیمان، شوشتر،لالی، باغملک، دزفول و شوش و…؛از جنوب خوزستان، خرمشهر، آبادان، بهبهان، امیدیه، ماهشهر، شادگان و…و از مرکز استان اهواز،رامهرمز،هفتکل و… سراسر شور حضور بود و لبیک به فرمان تاریخی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران؛هر چه امروز به چشم می‌آمد حضوری بود تا از ارزش‌های والای انسانی دفاع شود.

11

62637_723

1

62633_377

62632_558