ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , خرداد, ۱۴۰۰ | ۲۳:۳۷:۰۷
کد مطلب : 13475
با حضور دبیر شورای هماهنگی انرژی ستاد مرکزی آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛

نشست فعالان ستادهای آیت الله رئیسی در حوزه انرژی جنوب برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” و به نقل از کمیته رسانه و فضای مجازی کانون انرژی شورای ائتلاف استان خوزستان، […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” و به نقل از کمیته رسانه و فضای مجازی کانون انرژی شورای ائتلاف استان خوزستان، در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ نشستی با عنوان فعالان ستادهای آیت الله رئیسی در حوزه انرژی جنوب،با حضور مهندس ضیغمی دبیر شورای هماهنگی انرژی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی و مهندس سالاری رئیس کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور و هئیت همراه در مسجد حضرت محمد رسول الله کوی پیروزی اهواز برگزار گردید.
در این نشست صمیمانه ابتدا حجت الاسلام گماری به نقش دین محوری و رعایت تقوا در تبلیغات انتخاباتی سخنانی را بیان داشتند.در ادامه این دیدار باشکوه،تعدادی از کارشناسان و نمایندگان حوزه های مختلف کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان ( گاز،نیرو،حفاری،خطوط لوله و مخابرات،پالایش و پخش و پتروشیمی)به مشکلات و موانع تخصصی پیش روی سازمانهای مربوطه اشاره نموده و راهکارهای برون رفت از این شرایط را تبیین نمودند.
در پایان مهندس ضیغمی دبیر شورای هماهنگی انرژی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی،ضمن تشکر از تشکیل این جمع صمیمی و پربار،ضمن اشاره اجمالی به مشکلات بوجود آمده در حوزه های نفت و انرژی، تمامی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت نموده و کارشناسان و کارمندان شرکت های زیرمجموعه نفت و نیرو را به انتخاب اصلح در جهت نیل به اهداف متعالی و پیشرف و عدالت رهنمود نمودند.

 1. الیاسی گفت:

  سلام و درود بر تلاشگران عرصه صنعت نفت جنوب

 2. کاظمی گفت:

  مشکلات حوزه نفت:
  مشکلات نیروی انسانی
  قوانین دست و پا گیر حوزه پروژه ای و تصویبات آن
  مشکلات واحدهای فرسوده نفتی
  تکریم منابع انسانی و اهمیت دادن به نیروهای انقلابی صنعت نفت
  …..

 3. حسن گفت:

  سلام علیکم
  امیدوارم در بخش های نفت و نیرو کارهای اساسی انجام پذیرد..این هشت سال زلزله ای ویران کننده بود که گذشت

 4. قباد گفت:

  سلام..لطفا و خواهشا به بخش های گاز و خطوط لوله و مخابرات توجه بیشتری گردد…همیشه از قلم می افتد..بیشترین حجم کار و مسؤلیت را برعهده دارند..صدای کارمندان و گارگران باشید.

 5. سعیدی گفت:

  چرا فقط به مباحث نفت اشاره میشه..وزارت نیرو..آب و برق..نیروگاه… و…همیشه مغفول می ماند…خاموشی ها و کمبود منابع آب از اثرات این بی توجهی هاست…به خودتان بیایید..وزارت نیرو و آب و…را دریابید…