ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , بهمن, ۱۳۹۸ | ۱۶:۵۵:۴۸
کد مطلب : 12711
با هدف هم گرایی و اتحاد؛

میزبانی هفتکلی های مقیم اهواز از کاندیداهای ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی

میزبانی هفتکلی های مقیم اهواز از کاندیداهای ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامیاتحاد هفتکلی های مقیم اهواز بار دیگر مورد توجه […]

میزبانی هفتکلی های مقیم اهواز از کاندیداهای ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی
اتحاد هفتکلی های مقیم اهواز بار دیگر مورد توجه عموم مردم کلانشهر اهواز و استان خوزستان قرار گرفت.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اهوازخبر،در روز یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۸ ،آیینی خودجوش با عنوان همایش و همدلی هفتکلی های مقیم اهواز با حضوراساتید،پیشکسوتان، نخبگان و جوانان هفتکلی برگزار گردید.


در این همایش صمیمی،کاندیداهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و مسبوق به سابقه؛دکترسیدکریم حسینی،دکتر شبیب جویجری و حجه الاسلام سیدرضا فلاحی مقدم و همچنین کاندیدای هفتکلی این دوره حوزه انتخابیه اهواز؛حاج محمد ممبینی به بیان مسائل و مشکلات و ارائه راه حل های فنی و تخصصی پرداختند.


در این مراسم نمایندگان پیش گفته مطالبی در مورد رزومه کاری و طرح های مدنظر خود و همچنین مطالبی در مورد پیشنه شهرستان هفتکل و تاثیر گذاری این قشر باشکوه مقیم اهواز در انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین پتانسیل های شهرستان هفتکل ارائه و از حضور چندین ساعته در این مکان از حاضرین همایش تشکر ویژه و قدردانی نمودند.

در ادامه سوالاتی از سوی حضار مطرح گردید که نمایندگان ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تحلیل ها و جوابیه های تخصصی و فنی به آنان پاسخ دادند.
تصاویر: