ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مهر, ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۶:۴۹
کد مطلب : 11490

مهندسین عرصه تولید کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان با سبز پوشان سپاه پاسداران دیدار و نشست صمیمانه ای داشتند

مهندسین عرصه تولید کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان با سبز پوشان سپاه پاسداران دیدار و نشست صمیمانه ای داشتند

IMG-20171018-WA0016

اهوازخبر؛روز گذشته مدیر عامل و جمعی از کارکنان کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان با حضور خود در سپاه ناحیه مسجد سلیمان باآرمانهای امام ورهبری میثاق دوباره بستند.

در ابتدای این دیدار مهندس سید عباس حسینی مدیر عامل کارخانه آلومینیوم عنوان کرد: امروز ما به پیروی از فرامین امام و پیشوایمان امام خامنه ای تکلیف خود دانستیم که در کنار برادران خوبمان  { فرمانده و پرسنل سپاه مسجد سلیمان } حضور پیدا کنیم و بر عهد و پیمان خود با امام و شهیدان میثاق دوباره ببندیم.

وی اضافه کرد: به دشمنان این انقلاب و نظام باید بفهمانیم که سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است، سپاه در قلب مردم جای دارد و همواره ودرتمام عرصه ها یار و یاور همیمشگی انقلاب بوده است.

وی گفت: امروز آمده ایم اینجا تا اعلام کنیم ما هم یک سپاهی و پاسدار هستیم، الان در عرصه تولید یونیفورم فیروزه ای بر تن کرده ایم، اما  هر وقت نیاز باشد لباس مقدس بسیج را باافتخارکه لباس خدمت صادقانه به اسلام و انقلاب است، برای آسایش و آرامش و حفظ امنیت بر تن خواهیم کرد.وامروز اینجا آمده ایم تا با صدای بلند بگوییم ما به سپاه خودمان می نازیم.

در ادامه این دیدار و نشست صمیمی پرسنل کارخانه آلومینیوم سازی و سبز پوشان سپاه ناحیه مسجد سلیمان سرهنگ پاسدار حسینی اینگونه ابراز داشت:

به شخصه و به نمایندگی از سایر همکاران از حضور آگاهانه که بدون شک نشان از بصیرت و جریان شناسی مدیر عامل و پرسنل کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان دارد کمال تشکر را دارم.

وی اذعان داشت: سپاه پاسداران خانه ملت است و از بدو پیروزی انقلاب و تاسیس خود همواره در کنار مردم بوده و حتی برای یک لحظه خود را جدای از مردم و نظام ندیده، افتخار سپاه این خواهد بود که برخاسته از متن جامعه است، در دوران جنگ با هدف دفاع از ارزشها و دستاورد های انقلاب پا به پای ارتش جمهوری اسلامی و نیرو های مردمی از وجب به وجب این مرز و بوم دفاع کردند.

وی ادامه داد: پس از دوران دفاع مقدس درکنار وظایف ذاتی خود  وارد عرصه عمران و آبادانی و سازندگی شده،و امروز قرارگاه خاتم انبیاء و بسیج سازندگی سپاه با بکار گیری تمام توان وهمت خود سعی در محرومیت زدایی و عمران و آبادی این سرزمین پهناور را دارد.

وی افزود: امروز سپاه بر اساس اصل۱۵۱ قانون اساسی خودرا موظف به پاسداری از دستاورد های این نظام و انقلاب میداند.

IMG-20171018-WA0015

سپاه ناحیه مسجد سلیمان سعی کرده، در حد توانایی خود خدمات و اقداماتی را ارائه  نمایند ،شاید بجا باشد به بخشی از خدمات صورت گرفته در طول یکی دوسال گذشته اشاره ای گذرا داشته باشیم :

جهت رفاه حال دانش آموزان و حفظ روحیه نشاط و شادابی آنان اقدام به رنگ آمیزی۳۵ مدرسه نموده ایم / دو مدرسه سامانه هوشمند انان راه اندازی شد/ بیش از صد چشمه حمام و سرویس بهداشتی برای خانواده های بی بضاعت ساخته شد / دومیلیارد و پانصد میلیون تومان وام اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی به متقاضیان پرداخت گردید / کارگاه های کوچک و مشاغل خانگی مانند ارائه سبزیجات بسته بندی – تولید قارچ – پخت نان- تولید عسل – و زنبور داری با پرداخت وام به متقاضیان راه اندازی شد.

سرهنگ حسینی فرماندهی سپاه ناحیه مسجدسلیمان در ادامه اینگونه اعلام کرد : در جهت توسعه فضای کار و ایجاد اشتغال تولید گلیم و قالی بافی و رونق کشاورزی و باغ داری و تولیدات گلخانه ای در حال بررسی و تهیه طرح مطالعاتی هستم که انشالله بزودی به نتایج خوبی خواهیم رسید.

فرماندهی سپاه اعلام داشت : امروز سپاه در کنار ماموریت های ذاتی خود در همه ابعاد فعالیت دارد، در بعد سیاسی سپاه سیاسی است اما سیاست زده نیست  هرگز تخریب جناح ها را در برنامه خود نداشته، اما از انجا که وظیفه سپاه حکم میکند جریانات سیاسی  مطرح در سطح کشور و منطقه و دنیا را آنگونه که هستند معرفی کند لذا جلسات جریان شناسی در طول ایام ماه و سال راه اندازی کرده ایم.