ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آذر, ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۹:۴۰
کد مطلب : 9626
پورموسوی:

مشکلات مالی استقلال خوزستان حل نشود ۱۲ بازیکن جدا می‌شوند!/استقلال و پرسپولیس زهیوی را می‌‌خواهند

مشکلات مالی استقلال خوزستان حل نشود ۱۲ بازیکن جدا می‌شوند!/استقلال و پرسپولیس زهیوی را می‌‌خواهند

به گزارش اهوازخبر،سید سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار داشت: فردا بازی سختی داریم،سایپا تیم با ثباتی است.کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد، می خواهیم
حداکثر امتیاز این بازی را کسب کنیم. سایپا تیم قابل اعتمادی است اما ما می‌خواهیم از این بازی امتیاز بگیریم.

پورموسوی در مورد مشکلات مالی باشگاهش گفت: دو سه هفته پیش بازیکنان با مدیرعامل باشگاه جلسه گذاشتند و مقرر شد تا نیم‌فصل ۵۰ درصد از مبلغ قراردادها پرداخت شود.در غیر اینصورت بازیکنان متمم گرفتند که از تیم جدا شوند. استاندار و نماینده مردم اهواز در تلاش هستند تا قبل از نیم‌فصل مشکلات مالی را حل کنند و با بازیکنان تسویه حساب کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و با این شرایط چه خواهد کرد، گفت: باید به جمع‌بندی برسیم تا ببینیم چه می‌شود. ۱۲ بازیکن تیم متمم دارند و همه بازیکنان خواهان این شرایط هستند. اگر مشکلات مالی حل نشود ۱۲ بازیکن از تیم ما جدا می‌شوند و نه تنها از لیگ قهرمانان آسیا بلکه از لیگ برتر هم باید انصراف بدهیم. وقتی بازیکنان بروند من دیگر چگونه باید در تیم بمانم. باید تیم را تعطیل کنیم و برویم. البته مسئولان استان در تلاش هستند تا مطالبات پرداخت شود. بازیکنان ما هم پیشنهادهایی از سایر باشگاه‌ها دارند.

وی در مورد اینکه استقلال و پرسپولیس خواهان رحیم زهیوی هستند، گفت: بله، پیشنهادهای آنها جدی است. به غیر از پرسپولیس و استقلال دو سه تیم دیگر هم خواهان او و چند بازیکن دیگر ما هستند. البته ما تلاش می‌کنیم تا نیم‌فصل مشکلات حل شود ولی اگر حل نشود بازیکنان پیشنهاد دارند و می‌روند. این که از قول من هم نوشته‌اند بازیکنان را به ویسی می‌دهیم منظورم این بود که اگر قرار باشد بازیکنان از باشگاه ما بروند و ویسی آنها را بخواهد چون او برای این باشگاه زحمت کشیده قطعا اولویت با این مربی است اما تلاش می‌کنیم بازیکنان را حفظ کنیم.

پورموسوی در مورد اینکه مگر مالک شما بانک ملی نیست و چرا این بانک از شما حمایت نمی‌کند، گفت: مالکیت باشگاه به طور کامل به بانک ملی واگذار نشده است و هنوز مالکیت در اختیار گروه ملی است. قرار است مناقصه و مزایده برگزار شود و خریداران برای امتیاز باشگاه تلاش کنند که فکر می‌کنم همان بانک ملی امتیاز باشگاه را بخرد.