ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹:۴۲
کد مطلب : 13023
دکتر علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی:

مشکلات زیست محیطی نتیجه آتش سوزی های گسترده در رشته کوه های زاگرس است/نبود ایستگاه های امدادی در زاگرس موجب شده که حجم خسارت ناشی از آتش سوزی ها افزایش یابد!

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر،دکتر علیرضا ورناصری درباره وضعیت آتش سوزی در رشته کوه های زاگرس،گفت: آتش سوزی در رشته […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر،دکتر علیرضا ورناصری درباره وضعیت آتش سوزی در رشته کوه های زاگرس،گفت: آتش سوزی در رشته کوه های  زاگرس  علی رغم تذاکراتی  که داده ایم در چندین مرتبه بوقوع پیوسته  است و متاسفانه مردم را با مشکلات عدیده ای  روبرو کرده است.

نماینده مردم  مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس  شورای اسلامی  تصریح کرد: استمرار آتش سوزی   در رشته  کوه های  زاگرس  علاوه بر ایجاد مشکلات زیست محیطی، شهروندان را نیز با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است.

 وی ادامه داد: زمانی که رشته کوه‌های زاگرس دچار حریق می شوند به نوعی روستا ها  نیز در  محاصره قرار  می‌گیرند بنابراین   امدادرسانی در زمان وقوع حریق جزو واجبات است که می بایست در اولویت قرار بگیرد.

ورناصری افزود:نبود ایستگاه های امدادی  در  زاگرس موجب شده است که حجم خسارت ناشی  ازآتش سوزی  افزایش یابد .

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان با بیان اینکه  ایجاد  ایستگاه های بالگردآب پاش  برای جلوگیری خسارتهای ناشی   ازآتش سوزی  در رشته کوه‌های   زاگرس الزامی  است یادآورشد: مشکلات زیست محیطی نتیجه آتش سوزی های گسترده در رشته کوه های زاگرس است.