ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , بهمن, ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۶:۱۹
کد مطلب : 12659

مسعود شیرالی در صدر انتخاب مردمی رامهرمز و رامشیر

به عقیده کارشناسان و صاحب نظران انتخابات حوزه رامهرمز و رامشیر تا به امروز افکار عمومی به طور خارق العاده […]

به عقیده کارشناسان و صاحب نظران انتخابات حوزه رامهرمز و رامشیر تا به امروز افکار عمومی به طور خارق العاده به سمت مسعود شیرالی سوق یافته اند

اهوازخبر؛انتخابات رامهرمز و رامشیر به سمت و سوهای واقعی نزدیک می شود و در این میان مسعود شیرالی کاندیدای مردمی رامهرمز و رامشیر مرزهای شگفتی را طی کرده است.
مسعود شیرالی تنها کاندیدای ثبت نام شده در این دوره بود که در عین سلامت و وفاداری به نظام جمهوری اسلامی، از جریان سالم به جریان قانون گزاری روی آورد تا نشان دهد که جریان های سودطلب و ناتوان جایی در رامهرمز و رامشیر نخواهند داشت.
بسیاری از اقوام و مردم خسته از مدیران ناتوان و معترض به نمایندگان پیشین هم اکنون در کنار مسعود شیرالی قرار گرفته اند و امیدوارند او را راهی مجلس شورای اسلامی کنند.
در همین رابطه بسیاری از کاندیداهایی که جواز ورود به انتخابات را نیز از دست داده اند و اکثر لیدرهای کاندیدهایشان به این خیل عظیم مردمی پیوسته اند.
گمان می رود مسعود شیرالی در نظر سنجی اقوام و مردم و خصوصا نخبگان ،معلمین و جوانان دارای رتبه ی بالاتری باشد و انتخاب او می تواند دریچه ای روشن برای شهر رامهرمز و رامشیر باشد.

جامعه حزب اللهی و خواهان عدالت و متنفر از سودجویی مدیران پیشین و همچنین جامعه روستایی و کشاورز با وی بیعت کرده و خواهان ورود او به عنوان نماینده این شهر به مجلس شورای اسلامی هستند.

مسعود شیرالی به عقیده کارشناسان ،صاحب نظران سیاسی وفعالان میدانی جز مدعیان اصلی ورود به مجلس یازدهم از حوزه رامهرمز و رامشیر می باشد و با توجه به سوابق درخشان و جایگاه فرهنگی و ویژه ، ارتباطات کلان و برنامه محور بودن، میشود امیدوار بود که با انتخاب مسعود شیرالی در ۲ اسفند،چنانچه او شاخص های منحصر به فردش را در راستای مطالب عامه به کار گیرد نه تنها حوزه ی انتخابیه بلکه خوزستان در مسیر اعتلا و ترقی قرار بگیرد و قطعا مسعود شیرالی یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین چهره های حوزه میباشد.
در روزهای آینده خبرهای فراوانی از مسعود شیرالی خواهیم داشت.