ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۷:۵۲
کد مطلب : 9026
امام جمعه موقت اهواز:

مسؤولان خوزستان نباید در مقابل انتقال آب استان سکوت کنند/ مردم خوزستان در انتخابات جواب رفتار ظالمانه دولت را می‌دهند!

مسؤولان خوزستان نباید در مقابل انتقال آب استان سکوت کنند/ مردم خوزستان در انتخابات جواب رفتار ظالمانه دولت را می‌دهند!

به گزارش اهوازخبر،آیت‌الله محسن حیدری در خطبه‌های این هفته اهواز با تاکید بر اینکه استعمارستیزی از شاخصه‌های امام راحل بود، اظهار کرد: سازمان ملل جز حمایت از ظالمان کاری انجام نمی‌دهد و همه در مساله یمن، موضع این سازمان را به یاد دارند.

وی با تاکید بر اینکه سیاست انتخاباتی مقام معظم رهبری در جهت سلامت انتخابات و افزایش آگاهی مردم نسبت به انتخابشان است، ادامه داد: در ارتباط با رتبه علمی کشور نباید به حداقل‌ها قانع باشیم، بلکه همیشه باید در مسیر پیشرفت قرار بگیریم.

امام جمعه موقت اهواز رفتار و موضع دولت فعلی در قبال آب خوزستان را ظالمانه دانست و گفت: دولت اصلاحات، سازندگی و تدبیر‌و‌امید برای غصب آب خوزستان مسابقه برگزار کردند و اکنون متاسفانه خبر ناراحت‌کننده انتقال آب کرخه به گوش می‌رسد.

حیدری با انتقاد از سکوت مسؤولان استانی در قبال جریان انتقال آب، تصریح کرد: مردم خوزستان چرا باید عقب‌ماندگی‌ها را تحمل کنند، در حالی که آنها در جنگ ایستادگی کردند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه از تریبون نماز جمعه ناراحتی مردم خوزستان اعلام می‌شود، متذکر شد: خوزستان در انتخابات سال آینده جواب رفتار ظالمانه دولت را خواهد داد.