ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۷ | ۲۱:۴۹:۱۵
کد مطلب : 11885

مدیرعامل فولاد خوزستان مطرح کرد: بخشی از توسعه فولاد خوزستان را در فولاد اکسین دیده ایم.

مدیرعامل فولاد خوزستان مطرح کرد: بخشی از توسعه فولاد خوزستان را در فولاد اکسین دیده ایم.    *پایگاه خبری اهوازخبر*….مزیت […]

تحریم های خارجی کافی است خودتحریمی چرا A¹©—

تحریم های خارجی کافی است خودتحریمی چرا A¹©—


مدیرعامل فولاد خوزستان مطرح کرد: بخشی از توسعه فولاد خوزستان را در فولاد اکسین دیده ایم.

  
*پایگاه خبری اهوازخبر*….مزیت فولاد اکسین امروز برای فولاد خوزستان بیشتر است چراکه تاسیس فولاد اکسین از همان ابتدا، نشات گرفته از فولاد خوزستان بوده است و بایستی به این شرکت بازگردانده شود.

به گزارش روابط عمومی، محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان درباره خرید فولاد اکسین به خبرنگار ماهنامه چیلان گفت: اینکه فولاد اکسین توسط چه شرکتی خریداری می شود مهم نیست. آنچه اهمیت دارد این است که یک فولادی این شرکت را خریداری نماید تا بتواند شرایط را بهینه نماید.وی ادامه داد: البته نکته ای که در این بین وجود دارد این است که مزیت فولاد اکسین امروز برای فولاد خوزستان بیشتر است چراکه تاسیس فولاد اکسین از همان ابتدا، نشات گرفته از فولاد خوزستان بوده و مجددا بایستی به فولاد خوزستان بازگردد.کشانی با تاکید بر این نکته که فولاد اکسین مزیت های خوبی دارد اظهار داشت: این شرکت اگرچه امروز در شرایط مناسبی نیست اما امیدواریم با واگذاری این شرکت، تولید در آن به سمت محصولات خاص حرکت نماید. البته باید این نکته را هم بگویم که فولاد خوزستان بخشی از توسعه خود را در اکسین دیده است!