ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۵:۱۷
کد مطلب : 9210
سردار نقدی:

ما اعلام خواهیم کرد که تا سقوط کامل رژیم کودک کش صهیونیستی راه استکبار ستیزی خود را ادامه خواهیم داد

ما اعلام خواهیم کرد که تا سقوط کامل رژیم کودک کش صهیونیستی راه استکبار ستیزی خود را ادامه خواهیم داد

اهوازخبر؛سردار محمد رضا نقدی امروز در رزمایش ۳۰ هزار نفری الی بیت المقدس در اهواز با اعلام این خبر گفت: ما اعلام خواهیم کرد که تا سقوط کامل رژیم کودک کش صهیونیستی راه استکبار ستیزی خود را ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) ملت‌ها را با حقیقت اسلام ناب آشنا کرد افزود : مردم ما بیدارند و می‌دانند ماهیت آمریکا چیست و از تمامی ظرفیت و توانمندی و ثروت و دارایی کشور خود در برابر مستکبران دفاع خواهند کرد .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه  پیش بینی های رهبر حکیم مان در خصوص عدم خوش‌بینی به مذاکره با شیطان بزرگ به وقوع پیوست و اظهارداشت : بعد از برجام هر ماهی که گذشت قطعنامه‌ای علیه ایران تصویب کردند .

سردار نقدی ادامه داد : جوانان غیرتمند و بسیجی ما باید خود را برای روزهای سخت و سرنوشت‌سازی که در پیش داریم آماده کنند و مراقب باشیم تا زمزمه سازش با غرب و دشمن در ما اثر نگذارد .

وی  اظهارداشت :  رهبر کبیر انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را با رهنمودهای روشنگرانه به میدان عمل آورد و ایران را به الگوی انقلاب اسلامی و استکبارستیزی در جهان تبدیل کرد و ما امروز این دستاورد بزرگ را از دست نخواهیم داد و در جهت رشد آن حرکت می کنیم .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در رزمایش الی بیت المقدس ۱۴۰ گردان بسیج حضور دارند گفت : امروز سربازان امام زمان(عج) در این میدان جمع شده اند تا به ندای هَل مِن ناصر یَنصُرنی امام عصر خود لبیک گویند و اعلام کنند که دوران تنهایی ولایت به سر آمده است و ثابت خواهند کرد که این‌ها شعار نیست .

 

مرحله نهایی رزمایش الی بیت المقدس با حضور ۳۰ هزار نفر امروز با رمز محمد رسول الله (ص) و همزمان با ۱۴ استان کشور آغاز و بسیجیان اقتدار خود را در دفاع از کیان ایران اسلامی و ارزشهای والای اسلامی به نمایش گذاشتند.