ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۰:۳۰
کد مطلب : 10986

فوری//جزئیات استخدام ۲۵۰۰ نفر در صنعت نفت/چگونگی استفاده از سهمیه کارکنان قراردادی برای استخدام

فوری//جزئیات استخدام ۲۵۰۰ نفر در صنعت نفت/چگونگی استفاده از سهمیه کارکنان قراردادی برای استخدام

به گزارش اهوازخبر،دکتر محسن دلاويز مشاور منابع انساني وزیر نفت امروز در تشریح دستورات جدید «بیژن زنگنه» وزیر نفت برای تبدیل وضعیت تعدادی از کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت، گفت: حل معضل معيشت، بهبود وضعیت حقوق و دستمزد کارکنان و همکاران قراردادي از دغدغه هاي جدي و هميشگي زنگنه وزیر نفت بوده است.

این عضو كارگروه تخصصي هيات عالي نظارت بر منابع نفتي با اعلام اینکه با دستور وزیر نفت به زودي درخواست ٢٥٠٠ نفر مجوز استخدام براي بالا دستي صنعت نفت از سوی وزارت نفت ارائه می شود، تصریح کرد: با دریافت مجوز، مقرر شد نیمی از این استخدامی ها از محل سهمیه های نیروهای قراردادی صنعت نفت باشد و نيمي ديگر از دانشگاه‌هاي معتبر كشور و دانشگاه صنعت نفت تامين خواهد شد.

 1. علی می‌گه:

  پس فرزندان جانباز بالا۲۵ درصد شاغل چی میشن

 2. علی می‌گه:

  با سلام و احترام
  ممنونیم که بعداز سالها به فکر قراردادیهای نفت افتادید و مارا دیدید.
  ولی چرا باید نصف از دانشگاه صنعت نفت باشه؟
  همه ما قراردادیها مدارک دانشگاهی داریم،همه مارا رسمی کنید و انها را قراردادی کنید.
  این عادلانه ترین روش ممکنه

  • امير می‌گه:

   براي اينكه اكثر قراردادي ها با پارتي اومدن تو سيستم و سواد نفتي ندارند دانشگاه نفتي ها بورسيه هستند و تعهد استخدام محضري دارند و اين نصف قراردادي هم بايد حذف شود

 3. نفتی امیدوار می‌گه:

  کارکنان قراردادی ک همه با پارتی تو شرکت نفت هستن و واقعا رسمی شدن شاید حق خیلیاشون نباشه ولی به هرحال امیدوارم اوناک واقعا لایقن و زحمت کشیدن رسمی بشن و بچه های دانشگاه نفت هم که ۲سال حقشون ضایع شده و بدون هیچ پارتی قراره برن شرکت نفت به حقشون برسن چون همه میدونن آزمونای شرکت نفت چین و چطورین….

 4. نیروی قراردادی می‌گه:

  با سلام لطفاً در آزمون نفت که قرار است برگزار شود خیلی از نیروهای قراردادی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد نظری میباشند خواهشمنداست در این آزمون یکی از رشته های جذب اقتصاد نظری باشد . با تشکر

 5. هاست ارزان می‌گه:

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید