ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۶ , شهریور, ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۵:۳۱
کد مطلب : 11430

علی رضا عالی پور،سیدکریم حسینی،منصور کتانباف ۳ گزینه جدی سکانداری شهرداری اهواز+سوابق

علی رضا عالی پور،سیدکریم حسینی،منصور کتانباف ۳ گزینه جدی سکانداری شهرداری اهواز

به گزارش اهوازخبر، بحث انتخاب شهردار کلانشهر اهواز این روزها یکی از خبرهای داغ محافل مختلف شده است.

بعد از منتفی شدن حضور شهردار سابق اصفهان بعنوان شهردار اهواز این روزها خبرها از تمرکز بر سه گزینه بومی حکایت دارد. در حال حاضر «سیدکریم حسینی»، «منصور کتانباف» و «علیرضا عالی‌پور» ۳ گزینه جدی سکانداری شهرداری اهواز هستند که هر سه از نیروهای وابسته به جریان اصول‌گرایی به شمار می‌آیند.

سیدکریم حسینی معاون اسبق سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان که یکی از نیروهای سالم و انقلابی استان است یکی از جدی‌ترین گزینه برای سکانداری شهرداری اهواز و به نظر می‌رسد احتمال اجماع اعضای شورای اسلامی شهر اهواز بر انتخاب وی بالا است اما با توجه به تحرک برخی جریانات حاشیه‌ساز وابسته به پیمانکاران و … شهرداری از بیم انتخاب وی روند تخریب سیدکریم حسینی توسط عوامل ناپاک وابسته به شهرداری، پیمانکاران، رانت‌خواران و همچنین برخی سیاسیون وابسته به جریان اصلاح‌طلب شدت گرفته و این موضوع باعث جبهه مردمی گسترده‌ای در دفاع از این گزینه انقلابی و سالم در شبکه‌های اجتماعی شکل بگیرد.

منصور کتانباف شهردار اسبق اهواز و همچنین شهردار منطقه ۲۲ تهران که یکی از نزدیکان به قالیباف شهردار پایتخت نیز یکی دیگر از گزینه‌های شهرداری اهواز است که کارنامه وی در مدت اخیر نشان از پاک‌دستی و توانمندی جدی وی در بحث مدیریت شهری است.

علی‌رضا عالیپور نیز که سوابق متعددی در پست‌های مختلف شهرداری اهواز را در کارنامه خود دارد از جمله نیروهای خوش‌فکر و سالم شهرداری کلانشهر اهواز است که انتخاب وی نیز می‌تواند بارقه امیدی در بین مردم و نیروهای خدوم ایجاد کند.

بهر حال پروسه انتخاب شهردار اهواز به دلیل ورود برخی جریانات و اصرار نیروهای انقلابی حاضر در شورای اسلامی شهر اهواز بر عدم تسلیم شدن به فشارها و …در حال پیچیده شدن است.

اما آنچه که مهم است این است که مردم به شکل جدی از شورای پنجم انتظار انتخاب شهرداری سالم، کارآمد با روحیه جهادی را دارند که باید منتظر نتیجه جلسات و رایزنی‌های گسترده موجود برای تحقق این موضوع بود.

 1. محمدرضا می‌گه:

  سلام
  درود بر منصور کتانباف..شهردار مقتدر اهواز

 2. قربانی می‌گه:

  سلام علیکم
  باتوجه به سوابق و کارامدی گذشته،جناب کتانباف بهترین گزینه و شایسته ترین فرد برای تصدی گری شهرداری اهواز می باشند.
  تشکر از شما

 3. نبوی می‌گه:

  قابل توجه کسانی که تنها معیار انتخابشان انقلابی بودن است…

  از دکتر چمران پرسیدند که تعهد بهتر است یا تخصص ؟ ایشان گفتند:

  “می گویند تقوا از تخصص لازم تر است. آن را می پذیرم. اما می گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد بی تقواست.“

  کتانباف_متخصص_متعهد
  کتانباف_انقلابی_متعهد

 4. کامران می‌گه:

  کتانباف یه دوره شهردار بوده ولی اب از اب تکون نخورد فقط کمربند سبز که دستور خودت دولت بود اجرا کرد که این عمل باعث از بین بردن حدبستر رودخانه کارون شده وهر مدت یه بار یه قسمتی از اون تبدیل میکنن به روستوران هدف اونها فروش زمین کنار رودخانه هست و اخراج بیش از ۴۰۰نفر از نیروهای شهرداری در همان زمان که همگی متاهل هستن

 5. مومن زاده می‌گه:

  کتانباف بسیار انسان قانونمند و مدبری هستند.ایشان دست دستاویزان به بیت المال را قطع کردند و مدیران سالم و کارامد را جایگزین نمودند.با شهردار شدن جناب کتانباف همه کسانی که از شهرداری اهواز چپاول می کنند باید رختشان را بربندند.