ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۲:۰۹
کد مطلب : 12003

شاعری بهترین گزینه برای انتخاب سرپرستی شهرداری اهواز است.

شاعری بهترین گزینه برای انتخاب سرپرستی شهرداری اهواز است… پس از فراز و نشیبهای چندماهه اخیر در شهرداری اهواز در […]

IMG-20181122-WA0019

شاعری بهترین گزینه برای انتخاب سرپرستی شهرداری اهواز است…
پس از فراز و نشیبهای چندماهه اخیر در شهرداری اهواز در خصوص ماندن یا رفتن منصور کتانباف بالاخره با نامه وزارت کشور به همه مناقشات پایان داده شد تا روح تازه ای دوباره در شهر اهواز دمیده شود.
به نظر می رسد از میان گزینه هایی که برای سرپرستی شهرداری اهواز تاکنون گمانه زنی و مطرح شده است، بهترین و لایق ترین آنها موسی شاعری باشد.
کارنامه عملکرد شاعری در گذشته ثابت کرده است که ایشان مدیری تحول گرا، جسور و توانمند است که مرد انجام کارهای بزرگ و سخت در شهرداری اهواز بوده است و امروزه همه مدیران ارشد شهرداری اهواز نسبت به این امر درباره ایشان اذعان دارند.
به علاوه شاعری از جمله مدیران پاک دست و سالم شهرداری اهواز است که تاکنون هیچ لکه سیاهی در کارنامه اش نبوده است و این امتیاز بزرگی برای ایشان محسوب می شود.
شاعری از یکسو از نزدیکترین گزینه ها به اعضای جمناست که درحال حاضر اکثریت اعضای شورا را در دست دارند و از سوی دیگر قرابت خوبی نیز با بعضی دیگر از اعضای غیرجمنایی شورا دارد که می تواند با تعامل حداکثری با اعضای شورا تا انتخاب شهردار اهواز سکان سرپرستی شهرداری اهواز را به نحو مطلوبی مقتدرانه اداره و مدیریت نماید.
IMG-20181122-WA0018

بقلم:سیدرضا فلاحی مقدم
عضو اسبق سومین دوره شورای اسلامی شهر اهواز