ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۴:۴۸
کد مطلب : 13449
با حضور رئیس ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان؛

ستاد کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خوزستان افتتاح شد

کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان با حضور فعالان جبهه انقلاب اسلامی به صورت رسمی در اهواز افتتاح […]

کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان با حضور فعالان جبهه انقلاب اسلامی به صورت رسمی در اهواز افتتاح شد.
به گزارش پایگاه “اهوازخبر”، همزمان با اعلام رسمی اسامی کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تکاپو برای راه‌اندازی کانال حامیان و دفاتر مرکزی و ستاد حامیان در شهرها و روستاهای مختلف کشور قوت گرفته است.
استان خوزستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و کوچه پس‌کوچه‌های شهر و روستای آن بوی انتخابات گرفته است. هر کجا که پا می‌گذاری بوی انتخابات به مشام می‌رسد و صحبت انتخاب رئیس جمهور سیزدهم نقل محافل است.
کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان نیز با افتتاح رسمی و حضور گروه‌ها و طیف‌های سیاسی مختلف به طور رسمی در اهواز گشایش یافت تا به فعالیت‌ در قالب ستاد مرکزی ادامه کار دهد.
در ابتدای این همایش،مهندس مسعود قاسمی،رئیس کانون انرژی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خوزستان،به بیان فعالیتهای و اهداف کانون انرژی پرداخته و اعم فعالیتهای این کانون را در شرکتهای زیر مجموعه نفت و گاز پالایش و پتروشیمی،نیرو و آب و برق و خطوط لوله و مخابرات تبیین نمودند.در ادامه نیز چند تن از اعضای ستاد مرکزی کانون انرژی،فعالیت های میدانی و فضای مجازی این کانون را بیان کردند.
در ادامه این همایش،حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نژاد،رئیس ستاد آیت الله سید ابراهیم رئیسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان خوزستان،ضمن تشکر از تشکیل و راهبری کانون انرژی استان خوزستان،اظهار داشت:هدف همه نیروهای انقلاب حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری بوده و انتخاب اصلح در درجه بعدی اهمیت قرار دارد.