ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۸:۴۸
کد مطلب : 13455

آغاز بکار ستاد مردمی دکتر سید ابراهیم رئیسی در خوزستان/ستاد مردمی “ایران قوی” قویا در حال کار است

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر،اولین ستاد دکتر ابراهیم رئیسی در خوزستان فعالیتش را شروه کرد. ستاد مردمی ایران قوی سید […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر،اولین ستاد دکتر ابراهیم رئیسی در خوزستان فعالیتش را شروه کرد.

ستاد مردمی ایران قوی سید ابراهیمی رئیسی با ریاست دکتر محمد سرکوهکی با عنوان اولین ستاد مردمی دکتر ابراهیم رییسی فعالیت تبلیغاتی و انتخاباتی خود را در استان خوزستان شروع نمود.

این ستاد مردمی ایران قوی متشکل از تیم های مختلف تبلیغاتی و روابط عمومی و حراست و ستادهای مرتبت شهرستانی ،شورای راهبردی اقوام مختلف استان ، کمیسیون های تخصصی مختلف و متصل به بدنه های مردمی حرفه ای تشکیل و شروع به کار نموده است.

دکتر محمد سرکوهکی ریس ستاد ایران قومی ایت الله رئیسی از نیروهای قوی در امر روابط منطقه ای در خوزستان می باشد که یکی از پر قدرت ترین هلدینگ های تبلیغاتی در امر تولید محتوا و گسترش اخبار به صورت تصویری و صوتی و نوشتاری را در اختیار دارند.

این ستاد متشکل از زیرساخت های قدرتمند همه اقشار تاثیرگذار در خوزستان از جمله مدیران و معاونین کلیه ادارات، بازاریان عمده و جزء، فرهنگیان و دانشجویان و اقوام و متخصصین و خصوصا مطبوعات می باشند

ستاد ایران قومی ایت الله ریسی، در خوزستان، تشکیلات خود را ساماندهی نموده و احکام صادر گردیده است.
روابط عمومی ستاد ایران قومی ایت الله ریسی پیش از هر عنوان تشکیلاتی به کار خود، سر و سامان داده و اخبار های موجود آماده انتشار و گسترش می باشند.
برای جناب دکتر محمد سرکوهکی آرزوی موفقیت می نماییم.