ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۹ , اسفند, ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۰:۴۸
کد مطلب : 13316
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:

رضایتمندی کارکنان زمینه تقویت انگیزش در کار و تلاش را فراهم می آورد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: رضایتمندی کارکنان زمینه تقویت انگیزش در کار و تلاش را فراهم و موجب بهبود […]

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: رضایتمندی کارکنان زمینه تقویت انگیزش در کار و تلاش را فراهم و موجب بهبود راندمان و بهره وری سازمان می شود.

به گزارش پایگاه اهوازخبر، مهندس سید عبداله موسوی روز سه شنبه (۲۱ بهمن ۹۹) در جلسه ملاقات عمومی با کارکنان شرکت، افزود: بررسی مشکلات کارکنان و مراجعان به صورت رو در رو، از وظایف مدیران و در جهت تکریم ارباب رجوع است که باید مورد اهتمام واقع شود.

وی اظهار کرد: به لحاظ شرایط کرونایی و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی با ایجاد سامانه اداری بیشتر درخواست ها همکاران از طریق سیستمی پاسخ داده شده است اما با توجه به درخواست همکاران و در راستای تسریع حل مشکلات آنان، تلاش می شود که روند ملاقات های عمومی به شیوه گذشته و در فواصل مناسب صورت پذیرد.

موسوی گفت: در این جلسات از مدیرمنابع انسانی، رئیس روابط عمومی و در صورت نیاز مسئولان دیگر شرکت خواسته شده در جلسه ملاقات رو در رو حضور داشته باشند تا مشکلات همکاران که بخش عمده آن درخواست های اداری است، بررسی آنی و منتج به اخذ تصمیم مقتضی گردد.

در این جلسه صمیمانه ۱۲ نفر از همکاران با مدیرعامل ملاقات و مشکلات خود را بیان داشتند که دستورات لازم در جهت حل هر مورد صادر گردید.