ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۷:۰۰
کد مطلب : 11671

دکتر حقیقی پور مدیری توانا و جوان در عرصه آب و فاضلاب استان بقلم:دکترایمان لورابی

دکتر حقیقی پور مدیری توانا و جوان در عرصه آب و فاضلاب استان بقلم:دکترایمان لورابی یکسال از آمدن مدیر عامل […]

images (12)
دکتر حقیقی پور مدیری توانا و جوان در عرصه آب و فاضلاب استان

بقلم:دکترایمان لورابی

یکسال از آمدن مدیر عامل جدید آب و فاضلاب استان دکتر حقیقی پور گذشته است. اگر بخواهیم درباره عملکرد یکساله وی نظری بدهیم، باید وی را در برابر عملکرد چند ساله گذشته قرار بدهیم.
این تنها معیاری است که می توانیم یکسال عملکرد این مدیر عامل ارزشمند را بررسی کنیم. زیرا یکسال عملکرد وی کاملا در برابر ده سال گذشته نمایان ست. عملکرد وی هم در حوزه ی کاری و عملیاتی و هم در حوزه مدیریتی آب و فاضلاب استان پیشرفت چمشگیری داشته است.
در حوزه کار ، درآمد و امور مشترکین، بهره برداری، مدیریت پروژه ها و مدیریت برنامه ریزی و فنی-مهندسی در طول یکسال گام های بلندی برداشته شده است.
همچنین در پیگری مشکلات شبکه آب و فاضلاب در سطح استان خوزستان و حضور فیزیکی ایشان در همه عرصه ها، از وی مدیری انرژیک و جوان نمودار کرده است.
دکتر حقیقی پور علاوه بر پیگیری های مستمر شبکه های استانی و مشکلات آن با حضور خود در شهرستان ها و مشاهده ی مشکلات از نزدیک، اقدامات خود را بر اساس دید و بازدید های مستمر به مرمت و یا ایجاد پروژه جدید رقم زد.
از جمله پیگری ایجاد تصفیه خانه های آب و فاضلاب در سطح استان است .
دکتر حقیقی پور اگر روند خود را در سال آینده اینچنین ادامه دهد، و اگر مجمع نمایندگان استان نگاه ویژه به این مدیر توانا و جوان داشته باشند با عنایت به باری تعالی می تواند سرمنشاء تحولات خوب و ارزشمندی در استان شود و مشکلات عدیده سال های پیش را سر و سامان داده و فصلی نو را در گسترش تاسیسات آب و فاضلاب بنا نهد.
امیدواریم مجمع نمایندگان استان با یاری رساندن به این مدیر جوان و ارزشی، که مدیریت یکی از پر چالش ترین تاسیسات را به عهده دارد اقدامات شایسته وی را مد نظر داشته، همراه یاور وی در آبرسانی به شهرستان های خوزستان و نیز دفع بهداشتی فاضلاب در شهرستان ها باشند.