ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۹:۰۳
کد مطلب : 13529
در همایش پرشکوه عشایر عرب در حمایت از دکتر ابراهیم رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری مطرح شد؛

دکتر بساک:خوزستان مهد عشایر و غیرت است

به گزارش اهوازخبر،تجمع و همایش پرشکوه عشایری در اهواز و بیعت عشایر عرب خوزستان، با نمایندگان ستاد انتخاباتی ایران قوی […]

به گزارش اهوازخبر،تجمع و همایش پرشکوه عشایری در اهواز و بیعت عشایر عرب خوزستان، با نمایندگان ستاد انتخاباتی ایران قوی در حمایت از آیت الله رئیسی از سوی عشایر عرب روز چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه سالجاری به دعوت ائتلاف ایران قوی برگزار گردید.
در این تجمع عشایر عرب، دکتر مجید مشعشعیان به نمایندگی از شیوخ و مردم عرب خوزستان ضمن تشکر و سپاس از دکتر محمد بساک، بخاطر برپایی همایش اتحاد و بیعت عشایر عرب با دکتر آیت الله رئیسی از سوی شیوخ عرب بیعت و حمایت خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ اعلام نمود.
معاونت سلامت و پشتیبانی ستاد انتخاباتی مردمی ایران قوی(گام دوم) دکتر آیت الله ابراهیم رئیسی در خوزستان گفت: دکتر ابراهیم رئیسی در نظر دارد که در صورت انتخاب مردمی به عنوان ریاست جمهوری، در دولت آینده اش استفاده مستمر و موثر و کارساز از اقوام داشته باشد.
دکترمحمد بساک در ادامه افزود: این تصمیم کارساز و کارشناسانه آیت الله رئیسی در استفاده از افراد متخصص و متفکر اقوام و عشایر قطعا می تواند برای دولت آینده ارزشمند و گام دومی رو به جلو خواهد بود.
دکتر بساک معاونت سلامت و پشتیبانی ستاد انتخاباتی ایران قوی، هجمه های بسیار زیاد دشمنان نظام اسلامی در عدم استقبال از ورود مردم پای صندوق های رای را شیطنت جدید رسانه های صیهونیسم جهانی دانست و اعلام کرد: ورود اکثریت مردم پای صندوق‌های رای می تواند ضامن سلامت و بقای نظام اسلامی و توانایی دولت آینده در پیشبرد اهداف خود نسبت به بالابردن سطح زندگی مردم و شکستن تورم باشد.
بساک در پایان ضمن تشکر بسیار از ریاست ستاد ایران قوی خوزستان، دکتر محمد سرکوهکی تلاش مستمر و شبانه روزی وی را ستود و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.