ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱ , آذر, ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۹:۴۶
کد مطلب : 12015

دهمین نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان آغاز به کار کرد+تصاویر

دهمین نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان آغاز به کار کرد

fair_ahw970
به گزارش اهوازخبر،در آیین افتتاح این نمایشگاه دکتر شریعتی استاندار خوزستان، حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون انرژی مجلس، مهندس کاظم نسب نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی مدیرعامل شرکت  ملی مناطق نفت خیز جنوب ، مدیران ارشد شرکت های نفتی در جنوب، و مدیران و نمایندگان شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات صنعت نفت حضور داشتند.
65445ad9-37bd-48a1-8ab2-d6a53f81b511_20181122_132040
دکتر شریعتی ، استاندار خوزستان نیز ضمن تبریک هفته وحدت و هفته ی بسیج گفت: علیرغم ورود انرژی های نو، نفت همچنان اصلی ترین منبع انرژی بوده و خوزستان مرکز این انرژی  و پیشران اقتصاری کشورمان است.
وی افزود: بینش مدیریت راهبردی ، شتاب و گام های بلندتری را برای توسعه اقتصادی  لازم می داند و در صنعت نفت، این هدف با توسعه ی همکاری ها با بخش ساخت و تامین داخلی و حتی خارجی محقق می گردد.
دکتر شریعتی  نمایشگاه های تخصصی را کانون ایجاد اینگونه تعاملات خواند و اذعان داشت:  همکاری های بین بخشی باید در نقاط مختلف کشور افزایش یابد تا همه ی طرح های بزرگ را بدون نیاز به شرکت های خارجی اجرا کنیم.
حجت الاسلام عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه با تبریک فرارسیدن  سالروز ولادت نبی مکرم اسلام اظهار داشت: سیاست های کلان وزارت نفت حمایت از سازندگان داخلی و خودکفایی در صنعت نفت است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان در اهواز دستاوردهای خوبی داشته است گفت: امروز افتخار می کنیم که در صنعت نفت به خودکفایی رسیده ایم و باور دارم مشارکت سازندگان داخلی با حمایت وزارت نفت موجب رفع نیازهای داخلی خواهد شد.
در دهمین نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان بیش از ۲۲۰  شرکت داخلی که در زمینه ساخت قطعات و تجهیزان مورد استفاده در صنایع نفت، گاز، پالایش،پتروشیمی و حفاری فعالیت می کنند، مشارکت دارند.
این نمایشگاه از پنجشنبه اول آذر  تا روز یکشنبه چهارم آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای بازدید متخصصان، کارشناسان و علاقه مندان خواهد بود.