ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۴:۵۴
کد مطلب : 9169
بیانیه؛

دعوت شورای هماهنگی خوزستان جهت حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

دعوت شورای هماهنگی خوزستان جهت حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان

اهوازخبر؛شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه ای از مردم مبارز، بیدار و استکبارستیز خوزستان دعوت کرد با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

سیزدهم آبان ماه در حافظه تاریخی ملت بزرگ و شجاع ایران اسلامی نقطه عطفی در جهت سرعت بخشیدن به روند شکل‌گیری، تداوم، استمرار و بالندگی انقلاب اسلامی است و برجسته‌ترین ویژگی آن در مبارزه مستمر ملت ایران در ادوار مختلف تاریخی با «استبداد داخلی» و «استکبار و سلطه خارجی» است.

«یوم‌الله سیزدهم آبان»؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در برگیرنده سه واقعه سرنوشت‌ساز و تاریخی در صحیفه خاطرات و افتخارات و نقطۀ پیوند برگ های زرینی از تاریخ آزادگی  رفیع ملت سربلند ایران است.

«سیزدهم آبان»؛ سالروز تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بزرگ مرجع جهان تشیع، حضرت امام خمینی(ره)، در سال ۱۳۴۳ به جرم دفاع از شرافت و کرامت انسانی و استقلال ایران و مخالفت با لایحۀ سراسر ننگین و استعماری کاپیتولاسیون و برده ‌داری نوین آمریکای جنایتکار است.

«سیزدهم آبان»؛ سالروز بزرگداشت شهادت دانش‌آموزان انقلابی معترض به ظلم و ستم و فساد دستگاه دربار ستمشاهی و استعمار و دخالت های آمریکا در امور داخلی ایران است که این قیام توسط گارد دژخیمان رژیم منحوس طاغوت و با طراحی و دستور آمریکا در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران در سال ۱۳۵۷، به وحشیانه ترین شکل ممکن به خاک وخون کشیده شد.

«سیزدهم  آبان»؛ سالروز تسخیر و فتح  ظفرمندانۀ لانه جاسوسی آمریکا به  دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) در سال ۱۳۵۸ و یادآور فاتحان لانه جاسوسی آمریکاست.

سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آنها؛ ویژگی «استکبارستیزی، استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی»  ملت مبارز، مقاوم و ولایت‌مدار ایران اسلامی است.

شکست‌های تلخ و پی در پی شیطان بزرگ، آمریکای ام‌الفساد قرن، در بیش از سه دهه دشمنی آشکار با انقلاب اسلامی و اعتراف دولتمردان و سردمداران محافل سیاسی_ امنیتی غرب نسبت به ناکارآمدی و استیصال و درماندگی نقشه‌ها، ترفندهای شوم و فتنه‌ها و آشوب‌های شیطانی نظام سلطه علیه بیادهای فکری و فرهنگی مکتب سراسر نورانی اسلام و انقلاب اسلامی، بیانگر اقتدار، رشد و پیشرفت و تعالی ایران اسلامی در افق چشم‌انداز پیش‌روی خود در سایۀ تدابیر و هوشمندی ولایت‌فقیه و رهبری انقلاب اسلامی و هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم انقلابی و رشید است.

این اقتدار که ناشی از سلاح ایمان و اعتماد و توکل به خداوند قادر متعال و ایستادگی و مقاومت اسلامی و جهاد در راه خداست، نه تنها نظام، انقلاب و میهن اسلامی را در برابر طوفان هجمه‌ها و گرداب حوادث روزگار و توطئه‌های سهمگین استکبار جهانی حفظ کرده بلکه آن را به موتور محرکه و الگوی بی‌بدیل، نافذ و جامعی برای شکل‌گیری نهضت بیداری اسلامی و فراگیر شدن امواج ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی در جای جای دنیای غرب ودر میان ملت های تحت سلطه و ستم امروز بدل ساخته است؛ دستاوردی سترگ و حقیقتی انکارناپذیر که به گونه‌ای برجسته و ملموس فراروی وجدان‌های بیدار و تشنه عدالت و آزادی جهان و ملت های مسلمان قرار گرفته است.

برگزاری با شکوه و حماسی مراسم تظاهرات سراسری ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان در حفظ و ارتقاء قدرت نرم نظام در مواجهه مناسب تر با جهان سلطه و بالا بردن قدرت چانه زنی قوی تر دستگاه دیپلماسی کشور و تیم مذاکره کنندۀ ایرانی در گفتگو با سایر کشور ها و گروه ۵+۱ و ارتقاء سطح امنیت ملی  بسیار موثر بوده و در همین راستا شایسته است همۀ دستگاه ها و مسئولین در کنار ملت بزرگ ایران اسلامی  تمام تلاش خود را معطوف برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان کنند؛ که شکوه این مراسم  نشان از اقتدار، وحدت ملی و عظمت ایران اسلامی در راه مبارزه با استکبارجهانی و هژمون امپریالیسم آمریکا، خواهد داشت.

شورای هماهنگی تبلیغات  اسلامی، در پایان این بیانیه بار دیگر ملت استکبار ستیز، عاشورایی، فهیم و قدرشناس ایران اسلامی را به حضور پرشور و گسترده، فعال وآگاهی بخش در تظاهرات ضداستکباری یوم‌الله سیزدهم آبان دعوت می کند و اطمینان دارد حسینیان پس از یک ماه مشق حسینی در ماه محرم‌الحرام، یوم‌الله ۱۳ آبان را  رزم حسینی بر علیه یزیدیان زمان و در رأس آن آمریکای جنایت‌ پیشه و حامی جنایت‌کاران و کودک‌کشان عالم دانسته و با حضوری پرشور توأم با بصیرت و آگاهی خود، ضربه مهلک دیگری بر پیکر متعفن استکبار و مستکبران عالم خواهد نواخت و سیلی جوانان و عاشورائیان بر آمریکای جنایتکار را، بار دیگر، تکرار خواهد کرد و اثبات خواهند کرد که خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است.