ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۱:۰۱
کد مطلب : 11689

درخشش کیک‌بوکسینگ‌کاران خوزستانی در مسابقات آسیایی

درخشش کیک‌بوکسینگ‌کاران خوزستانی در مسابقات آسیایی رزمی‌کاران خوزستانی در مسابقات کیک‌بوکسینگ WKA آسیا خوش درخشیدند.  به گزارش اهواز خبر..علی مرادحسینی، […]

درخشش کیک‌بوکسینگ‌کاران خوزستانی در مسابقات آسیایی
IMG-20180504-WA0018
رزمی‌کاران خوزستانی در مسابقات کیک‌بوکسینگ WKA آسیا خوش درخشیدند. 

به گزارش اهواز خبر..علی مرادحسینی، مربی خوزستانی تیم‌ملی کیک‌بوکسینگ WKA در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهاکرد: این رقابت‌ها از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه در شهر بیروت کشور لبنان برگزار شد که ورزشکاران خوزستانی موفق به کسب چهار نشان طلا، سه مدال نقره و سه مدال برنز شدند.

وی بیان کرد: در پایان این پیکارها مهدی کاظمی، داوود کایدانی، نازنین درویشی و فاطمه عسگری به نشان طلا دست پیدا کردند، رضا گوردزی‌بختیاروند، فاطمه محمدپور و شکیبا افشاری‌مقدم به نشان نقره رسیدند و علیرضا هزارسی‌موری و نگین و نگار سادات‌هاشمیان، مدال برنز را به خود اختصاص دادند. همچنین مراد امیدی‌بیرگانی به عنوان سرپرست، تیم‌ملی اعزامی به این رقابت‌ها را همراهی داشت.
IMG-20180504-WA0017
سرپرست تیم در مورد این قهرمانی به خبرنگار ما اظهار کرد:رقابتهای کیک بوکسینگ قهرمانی آسیا در سطح بالای برگزار گردید و ورزشکاران ما با تلاش فراوان توانستن سکوی اول آسیا را تصاحب نمایند.
مراد امیدی بیرگانی در اظهارات دیگر عنوان کرد : اینجانب بعنوان سرپرست تیم ملی کیک بوکسینگ اعزامی گلایه ای از مسوولان ورزشی استان خوزستان دارم . بدلیل اینکه ورزشکاران ، سرمربی و سرپرست این تیم خوزستانی بودن مسوولان استانی باید اهتمام بیشتری نسبت به حمایت از این تیم از خود نشان می دادند. متاسفانه مسوولان مربوطه نه برای بدرقه و نه برای پیشواز تیم حاضر نشدن و از اقداماتی که سبب دلگرمی ورزشکاران اعزامی این رشته گردند دریغ نمودن. که این قضیه نکته تاریک این قهرمانی بود.
وی در ادامه بیان کرد: برای کسب این پیشرفتها وهمچنین قرار گرفتن در سکوهای آسیایی مستلزم حمایت و دلگرمی بیشتر مسوولین استان احساس می شود. امید به اینکه در دورهای بعدی شاهد اقدامات دلگرم کننده ای از طرف مسوولان ورزشی استان باشیم.