ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۲:۲۲
کد مطلب : 13525
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر ابراهیم رئیس در خوزستان:

خدا را شاکرم که حمایت مردمی از دکتر سید ابراهیم رئیسی در همه استان ها به چشم می خورد

به گزارش اهوازخبر، چهارشنبه ۲۷ خرداد ماه سالجاری، دکتر حمید آخشته، رئیس ستاد انتخاباتی ایران قوی خوزستان، در جمع بیشمار […]

به گزارش اهوازخبر، چهارشنبه ۲۷ خرداد ماه سالجاری، دکتر حمید آخشته، رئیس ستاد انتخاباتی ایران قوی خوزستان، در جمع بیشمار عشایر عرب و نیز مسئولین و کارگزاران ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی برای انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ حضور بهم رسانیدند.
این همایش را دکتر محمد بساک به واسطه ارتباط مستقیم و رودروی ریاست ستاد انتخاباتی ایران قوی(گام دوم) دکتر حمید آخشته با جمع شیوخ و عشایر عرب و نیز دست اندرکاران ستاد انتخاباتی دکتر ابراهیم رئیسی در خوزستان بر گزار نمود.
رئیس ستاد انتخابات مردمی ایران قوی در جمع عشایر عرب در اهواز با اعلام حمایت از انتخابات ریاست جمهوری، اعلام کرد: خوشحال هستم که در جمع پر شکوه عشایر عرب در خوزستان هستم و جا دارد از سوی آیت الله رئیسی از دست اندرکاران و زحمت کشانی که این همایش را برپا نمودند، تشکر ویژه نمایم.
دکتر آخشته رئیس ستاد انتخاباتی ایران قوی درادامه افزود: این همه عشایر مایل هستند آیت الله رئیسی ریاست جمهوری آینده باشد، بدون شک این بیعت ارزشمند را بدیده منت بیاد خواهیم داشت.
حمید آخشته در توضیح تجمع قابل قبول مردم در ستاد آیت الله رئیسی گفت: خوشبختانه آیت الله دکترابراهیم رئیسی پیشاپیش رای خود را از همین تجمعات مردمی گرفته است. این همایش پرشکوه عشایر عرب خوزستان نشان از اعتماد و درخواست مردم برای ریاست جمهوری رئیسی قلمداد می شود.
وی افزود: در این چند روزه هر استانی که رفتم، با چنین تجمعات و همایش‌هایی پرشکوه در بیعت با آیت الله رئیسی برخورد کرده‌ام، ازاین جهت خدای را شاکرم که در خوزستان نیز چنین دستاورد ارزشمندی در بین عشایر عرب و بختیاری داشته‌ام.
وی ضمن حمایت از خواسته مردمی برای ورود حداکثری به پای صندوق های رای، اعلام امیدواری کرد در دولت آینده آیت الله رئیسی بدون شک از متفکران و متخصصین اقوام و عشایر در پیشبرد اهداف دولت استفاده خواهد شد.
دکتر حمید آخشته با شور و شوق جمع کثیری از عشایر و شیوخ عرب صحبت‌های بیشماری داشت و اختتامیه همایش نیز با عکس تصاویری از وی و عشایر عرب همراه بود.
در پایان دکتر آخشته ضمن خسته نباشد و تشکر از ریاست ستاد انتخاباتی خوزستان، دکتر محمد سرکوهکی، کار شبانه روزی وی را ارزشمند دانسته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.