ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , فروردین, ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۸:۴۳
کد مطلب : 10854

جنجال تبانی در لیگ‌ یک فوتبال کشور؛آیا این بار اثبات می‌شود؟!

جنجال تبانی در لیگ‌ یک فوتبال کشور؛آیا این بار اثبات می‌شود؟!

کمیته اخلاق روی یکی از دیدارهای هفته سی‌ام لیگ یک ساس شده و تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده است. زوم کمیته اخلاق روی یکی از مدافعان است که پیش‌تر هم در کمیته اخلاق پرونده داشته اما در نهایت تبرئه شده است!

اهوازخبر؛تیم  این مدافع در هفته‌ای که گذشت شکست تلخی را متحمل شد به طوریکه این شکست برای هیچ کس قابل هضم نیست! او فصل گذشته هم به همراه تیمی که در آن بازی می‌کرده در یکی از بازی‌ها شکست بدی را پذیرفت و این شکست باعث شد تا مدیر عامل باشگاه علیه او و یکی دیگر از بازیکنان طرح تبانی کند. این پرونده در کمیته اخلاق مورد بررسی جدی قرار گرفت و در نهایت هر دو بازیکن تبرئه شدند.

جالب اینکه مدافع مورد نظر به همراه تیمش این فصل هم در برابر همان مربی فصل گذشته که تیمش را تغییر داده شکست خوردند و این پرونده هم اکنون در دست بررسی بیشتر است. آخرین تبانی در دسته اول مربوط به تیم شهرداری تبریز بوده که با رای کمیته استیناف صعود این تیم به لیگ برتر منتفی شد و تیم به یک رده پایین‌تر یعنی لیگ ۲ بازگردانده شد.

این پرونده و رای صادره نشان داد عزم رکن‌های قضایی فدراسیون فوتبال برای مبارزه با تبانی در فوتبال ایران جدی است. این پرونده محرومیت‌هایی را هم برای فراز کمالوند و دیگر مربیان وقت تیم شهرداری تبریز از جمله صادق ورمرزیار به همراه داشت!

رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور در حالی هفته سی‌ام خود را پشت سر گذاشته که هیچ تیمی صعودش به لیگ برتر قطعی نشده و در انتهای جدول هم تنها سقوط استقلال اهواز به لیگ ۲ قطعی شده است.

آی اسپورت