ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , بهمن, ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۳:۵۵
کد مطلب : 11621

جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دزفول به ریاست سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول برگزار شد

  جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دزفول به ریاست سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول برگزار شد […]

 IMG-20180212-WA0024

جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دزفول به ریاست سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول برگزار شد

به گزارش اهواز خبر
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با بیان اینکه همه ی کارآفرینان و سرمایه گذاران روستایی علاقه مند به ایجاد کار و اشتغال می توانند به سامانه کارا مراجعه کرده و مراحل ثبت نام طرح خود را انجام دهند و براساس طرح به دستگاه مربوطه مراجعه نمایند گفت: تا کنون ۹۳۳ کارآفرین جهت اخذ تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.

عیسی زاده گفت: امروز ۱۹ طرح ثبت نام شده در سامانه کارا در حوزه اداره جهاد کشاورزی و همچنین ۱۳ طرح در حوزه اداره صنعت ،معدن و تجارت در کمیته فنی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دزفول به بحث و تبادل نظر رسید که در مجموع ۳۲ طرح تصویب و به کمیته استانی کارگروه اشتغال جهت بررسی های بیشتر ارسال گردید.

وی افزود: به منظور تقویت و سرعت بخشیدن به روند ایجاد کار و اشتغال ،طی برنامه ریزی های انجام شده ، جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دزفول در خصوص بررسی و تصویب طرح های ثبت نامی در سامانه کارا ،هر هفته برگزار میگردد.

وی گفت: پرداخت تسهیلات به کارآفرینان بر اساس مزیت ها و ظرفیت هاو پتانسیل های هر منطقه روستایی اولویت بندی میگردد .

عیسی زاده در پایان از تلاش های شبانه روزی استاندار خوزستان و نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب اعتبار لازم جهت پرداخت تسهیلات به کارآفرینان قدردانی نمود.