ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۴۰۲ | ۲۱:۲۴:۱۱
کد مطلب : 13870

جبهه مردمی ایران-سلام

بسم الله الرحمن الرحیم «إِنَّ الله لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتّیَ يُغَيِّرُوا ما بِاَنفُسِهِم» “خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد […]

بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ الله لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتّیَ يُغَيِّرُوا ما بِاَنفُسِهِم»

“خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند”

مردم شریف رامهرمز و رامشیر

انتخابات و تعیین سرنوشت توسط مردم در تمامی سطوح حاکمیتی کشور، مهمترین رکن مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که با تدبیر حکیمانه امام خمینی(ره) و استمرار مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) به عنوان نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی مایه یأس دشمنان و بدخواهان شده است .
نگاهی گذرا به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در طول بیش از چهار دهه تجربه نظام مردم سالاری دینی بر اساس اندیشه ولایت فقیه؛ و موفقیت‌های متعدد و غرورآفرین در عرصه‌های مختلف بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود موانع متعدد خارجی و داخلی، ضمن اینکه موجبات خرسندی ناشی از اقتدار و قدرت ملی را برای هر ایرانی بوجود آورده، تجربه تازه‌ای را در قرن اخیر به جهانیان عرضه کرده است .
آنچه از منشور فکری و سیره عملی بنیانگذار راحل نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر می‌آید، این است که در انتخاب و گزینش نامزدهای انتخابات برای معرفی به مردم، ملاک‌ها و شاخص‌ها مهم است و صرف وابستگی به حزب و گروه و یا قبیله سیاسی نمی‌تواند ملاک عمل قرار گیرد.
در همین رابطه حضرت امام خمینی(ره) می‌فرمایند: «و اما اگر انتخاب اصلح برای مسلمان‏هاست، کی و از کجاست مطرح نیست، از هر گروهی باشد، حزب باشد یا غیرحزب، نه حزب اسباب این مى‏شود که غیر آن فاسد، و نه صددرصد حزبى بودن باعث صلاح آنهاست. و انتخاب اصلح براى مسلمین یعنى انتخاب فردى که تعهد به اسلام و حیثیت آن داشته باشد؛ و همه چیز را بفهمد، چون در مجلس، اسلام تنها کافى نیست، بلکه باید مسلمانى باشد که احتیاجات مملکت را بشناسد و سیاست را بفهمد و مطلع به مصالح و مفاسد کشور باشد، و ممکن است به شما و گروه شما هم مربوط نباشد. اگر اصلح را انتخاب کردید، کاری اسلامی مى‏کنید و این یک محکی است برای خودتان که تشخیص بدهید انتخاب برای اسلام است، یا برای صلاح خودتان‏» (صحیفه امام/ ج ۱۸/ص ۱۹۷)
دغدغه و دلمشغولی جبهه مردمی ایران سلام هم در مناسبات حاکم بر انتخابات پیش‌رو، لحاظ شدن شاخص‌های مکتب امام(ره) در مدل‌ها و سازوکارهای انتخاباتی بوده و هست و تأکید بزرگان و فقها و کارشناسان حقوقی و سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بر همین مبنا بوده است که ان‌شاءالله همچنان سرلوحه اقدامات جبهه مردمی ایران سلام در انتخابات خواهد بود.
طبق نظر متفق اعضای جبهه مردمی ایران سلام، برادر بزرگوار جناب آقای ابراهیم متینیان ، چهره‌ی خوش‌نام، دلسوز، حامی انقلاب، مطیع رهبری که سوابق درخشانی را در کارنامه‌ی خدمات خود دارد، به‌عنوان کاندیدای اصلح، به حضورتان معرفی می‌نماید.
خداوندا شاهد باش که ما برای این امر مهم از تمام توانمندی‌ها و داشته‌های خویش استفاده نمودیم و حاصل تلاش مستمر خود را بدین‌وسیله به حضور مردم شریف عرضه داشتیم؛ باشد تا بار دیگر با برگزاری انتخاباتی باشکوه برگ افتخار دیگری را در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زنیم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

جبهه مردمی ایران سلام