ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲ , اسفند, ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۴:۴۷
کد مطلب : 13863

جبهه مردمی ایران-سلام

بسم الله الرحمن الرحیم «إِنَّ الله لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتّیَ يُغَيِّرُوا ما بِاَنفُسِهِم» “خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد […]

بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ الله لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتّیَ يُغَيِّرُوا ما بِاَنفُسِهِم»

“خدا سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر زمانی که خودشان تصمیم بگیرند که سرنوشتشان را تغییر دهند”

مردم شریف شهرستان های بهبهان؛اغاجاری وجایزان

مشارکت قوی، رقابت واقعی، سلامت به معنای حقیقی کلمه و امنیت انتخابات چهار خصوصیت انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است که رهبر انقلاب در دیدار اخیر مردم کرمان و خوزستان به آن اشاره کردند. گفتنی است این چهار خصوصیت از سوی رهبر انقلاب دارای تاکید به جهت تحقق آن است.
همچنین رهبر انقلاب در دیدار اخیر جمعی از فرماندهان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش درباره انتخابات اسفند ماه، وظایفی را برای خواص جامعه مطرح کردند.
ایشان در این دیدار با تأکید بر اینکه انتخابات هرچه پر شورتر برگزار شود، قدرت ملی و امنیت ملی بیشتر نمایان و تأمین می‌شود، افزودند: با حضور مردم در صحنه و مشاهده قدرت نظام و کشور، تهدید دشمن خنثی می‌شود چرا که قدرت و اقتدار ملی، امنیت ملی به وجود می‌آورد.
یک ویژگی برجسته انتخابات این است که هم در جنبه ایجابی و هم در جنب سلبی می‌تواند بازتولید امنیت کند.
مقام معظم رهبری می‌فرمایند مشارکت قوی و مشارکت فعال تامین کننده امنیت است، یعنی مشارکت هم می‌تواند تهدیدها را از بین ببرد که به نوعی می‌شود جنبه سلبی تعیین کننده مفهوم امنیت، و هم می‌تواند ظرفیت‌های جدید را خلق کند که خلق ظرفیت‌های جدید زمینه ساز تولید امنیت روانی، فیزیکی، سیاسی و اجتماعی در جامعه می‌شود.
نکته مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب این است که هرجا در جمهوری اسلامی دچار دادن هزینه شده‌ایم، بدلیل رویگردانی افراد مسئول و یا خواص از آرمان‌های اولیه انقلاب اسلامی است.
به عنوان مثال، یکی از آرمان های انقلاب اسلامی ناظر به مسئله عدالت اجتماعی بوده است؛ اگر وضعیت عدالت اجتماعی در جامعه ی امروز ما مطلوب نیست و از سوی دیگر در دوره هایی ترویج اشرافیت را داشته ایم؛ به دلیل این بوده که بعضی از دولت‌ها، آرمان اولیه انقلاب اسلامی را نادیده گرفته‌اند و مسئله عدالت اجتماعی در آن‌ها مغفول واقف شد و اشرافیت ترویج پیدا کرد.
و نکته ی انتهایی هم اینکه اصلا مسئله در درجه اول مسئله نظام اسلامی نیست، موجودیت ایران، کشور ایران و هویت ملی اکنون وابسته به مشارکت قوی جامعه است؛ به دلیل اینکه بسیاری از دستگاه‌ها، سازمان‌های جاسوسی و تروریستی به دنبال تجزیه ایران هستند و تجزیه ایران یک مسئله جدی برای آن‌ها است؛ ما برای داشتن یک ایران قوی و مستحکم و تقویت هویت ملی در جامعه نیازمند یک مشارکت قوی هستیم.
دغدغه و دلمشغولی جبهه مردمی ایران سلام هم در مناسبات حاکم بر انتخابات پیش‌رو، لحاظ شدن شاخص‌های مکتب امام(ره) و رهبری در مدل‌ها و سازوکارهای انتخاباتی بوده و هست و تأکید بزرگان و فقها و کارشناسان حقوقی و سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بر همین مبنا بوده است که ان‌شاءالله همچنان سرلوحه اقدامات جبهه مردمی ایران سلام در انتخابات خواهد بود.
طبق نظر متفق اعضای جبهه مردمی ایران سلام، برادر بزرگوار جناب آقای یدالله مواساتی قنواتی، چهره‌ی خوش‌نام، دلسوز، حامی انقلاب، مطیع رهبری که سوابق درخشانی را در کارنامه‌ی خدمات خود دارد، به‌عنوان کاندیدای اصلح، به حضورتان معرفی می‌نماید.
خداوندا شاهد باش که ما برای این امر مهم از تمام توانمندی‌ها و داشته‌های خویش استفاده نمودیم و حاصل تلاش مستمر خود را بدین‌وسیله به حضور مردم شریف عرضه داشتیم؛ باشد تا بار دیگر با برگزاری انتخاباتی باشکوه برگ افتخار دیگری را در تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم زنیم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

جبهه مردمی ایران سلام