ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۴۰۲ | ۰۸:۵۷:۵۰
کد مطلب : 13884

جبهه مردمی ایران-سلام

بسم الله الرحمن الرحیم اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَیْکَ فِی دَوْلَةٍ کَرِیمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الْإِسْلامَ وَ أَهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَا النِّفَاقَ […]

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَیْکَ فِی دَوْلَةٍ کَرِیمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الْإِسْلامَ وَ أَهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَا النِّفَاقَ وَ أَهْلَهُ وَ تَجْعَلُنَا فِیهَا مِنَ الدُّعَاةِ إِلَى طَاعَتِکَ وَ الْقَادَةِ إِلَى سَبِیلِکَ وَ تَرْزُقُنَا بِهَا کَرَامَةَ الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ.

خدایا به سوى تو مشتاقیم‏ براى یافتن دولت کریمه‏اى که اسلام و اهلش را به آن عزیز گردانى و نفاق و اهلش را به وسیله آن خوار سازى، ما را در آن دولت از دعوت‏کنندگان به سوى طاعتت و رهبران به سوى راهت قرار دهى و کرامت دنیا و آخرت را از برکت آن‏ روزیمان فرمایى.

مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند

امروز بیش از چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی که بر سه اصل مهم آزادی، استقلال و عدالت بنا نهاده شده می گذرد، اما اهداف و آرمان‌های متعالی ترسیم شده برای نظام اسلامی که بعد از ۲۵۰۰ سال حاکمیت طاغوت بر مردمان تشنه استقرار اسلام عزیز و حاکمیت الله بودند هنوز آن طور که باید به منصه ظهور نرسیده است.
امروز پس از روی کار آمدن مدعیان فراوان آن هم با خط فکری و سیاق‌های متفاوت اجرایی و عملی آنچنانی که باید کشور ساحل ثبات و آرامش نرسیده است و شان مردم در سال‌های اخیر علی‌رغم دلباختگی شان به امامین انقلاب و آرمان‌های برآمده از فطرت نهضت اسلامی، رعایت نشده است.
مردمی که با خون فرزندان خود نهال نظام اسلامی را آبیاری کرده‌اند و با بصیرت علوی خود کشور را از گردنه‌های سخت فتنه داخلی و خارجی عبور داده‌اند. مردمی که با صبر و استقامت فاطمی خود در برابر تحریم‌ها و تهدیدها ایستادند و نگذاشتند بیرق ولایت خالی بماند. مردمی که به وقت جهاد حاضر بودند به وقت مواسات علی‌رغم مشکلات خود، گشایش‌ها ایجاد کردند قدر و حق آنها خیلی بیش از این‌هاست.
این مردم نجیب که به تعبیر امام عظیم الشان ولی نعمت هستند دلشان از فساد، بی‌عدالتی و تبعیض که امروز دامان کشور را گرفته است خون است.
معتقدیم با این نحو اداره کشور نه تنها در مسیر درست برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی حرکت نمی‌کنیم بلکه با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌ایم. ایجاد تمدن اسلامی به دلیل عدم اجرای صحیح قوانین اسلامی به تعویق افتاده است.
حال در گام دوم انقلاب حضور افراد با تقوای سیاسی، توانمند، با برنامه‌های عملیاتی و باورمند به مبانی اسلام و انقلاب می‌تواند نقطه امیدی برای استقرار یک مجلس قوی باشد. ساز و کار و تحول در حکمرانی مگر با روی کار آمدن تفکر جوان و انقلابی میسر نخواهد شد. امروز باید تفکر نسل تحول ساز جوان و انقلابی توحیدی، تفکر واداده و وابسته به غرب و لیبرالیسم را کنار بزند و با اتکا به ذات اقدس احدیت و بایاری مردم و نخبگان در مسیر رشد و تعالی کشور حرکت نماید.
لذاما در جبهه مردمی ایران سلام به مثابه چشمان بیدار انقلاب اسلامی، برادر گرامی جناب آقای سید محمد سادات ابراهیمی را به واسطه ایجاد تحول در مناصب گذشته، ایشان را بهترین فرد برای برگرداندن امور به مسیر رشد و تعالی آن به واسطه شاخصه‌های بسیار ممتازشان همچون پاکدستی، عدالتخواهی، فساد ستیزی و تقوای سیاسی می‌دانیم. در همین جهت حمایت خودمان را از ایشان به عنوان گزینه اصلح برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛برای خدمت به مردم اعلام می‌داریم.
امیدواریم با روی کار آمدن مجلس قوی شاهد حرکت کشور در مسیر گسترش عدالت و ان شاءالله رشد و پیشرفت و توسعه کشور باشیم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

جبهه مردمی ایران سلام