ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , فروردین, ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۷:۳۰
کد مطلب : 13712
در نشست مدیران عامل شرکت نفت و گاز اروندان و مناطق نفتخیز جنوب حاصل شد؛

توسعه همكاری با شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب در ارائه خدمات رفاهی به كاركنان

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، پنجشنبه مورخ ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱، نشست مدیران عامل شرکت های نفت و گاز اروندان […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، پنجشنبه مورخ ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۱، نشست مدیران عامل شرکت های نفت و گاز اروندان و ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور جمعی از مدیران و روسای این دو شرکت در محل شرکت مناطق نفتخیز جنوب برگزار شد.

در این نشست در خصوص افزایش همکاری ها در همه زمینه ها به ویژه خدمات رفاهی کارکنان توافق و رایزنی صورت گرفت.

مهندس عذاری اهوازی با اشاره به دغدغه خود در پیگیری و ارائه خدمات رفاهی شایسته کارکنان بیان داشت: استفاده از ظرفیت های آزاد یکدیگر و همکاری و هم افزایی در مجموعه های بزرگ نفتی می تواند بسیاری از کمبودها و مشکلات را پوشش دهد و مطالبه کارکنان در خصوص عدالت در ارائه خدمات رفاهی مختلف بحق است.

در این جلسه با موافقت مهندس دانشی مورد توافق قرار گرفت از ابتدای اردیبهشت ماه امسال همچون گذشته کارکنان رسمی شرکت نفت و گاز اروندان از خدمات رفاهی موجود شرکت مناطق نفتخیز جنوب همچون باشگاه های غذاخوری و اماکن ورزشی و فرهنگی بهرمند شده و مشکلات حضور و استفاده کارکنان شرکت اروندان در این خصوص مرتفع گردد.

در این نشست همچنین مصوب شد توسعه بیشتر همکاری ها در خصوص خدمات رفاهی کارکنان در برنامه قرار گرفته و ادامه حصول توافقات در جلسات بعدی در سطح مدیران و کارشناسان دو شرکت صورت پذیرد.

شایان ذکر است با رویکرد و ارتباط نزدیک مدیران عامل جدید دو مجموعه تحول در سطح همکاری ها شکل گرفته و توافقات و همکاری های مختلف در زمینه های گوناگون در جریان است.