ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۲۳:۴۰:۵۶
کد مطلب : 12981
مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز،کارون،باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی:

تجربه تلخ نیشکر هفت تپه گروه ملی اهواز، هپکو را برای شرکت ملی حفاری انجام ندهید!/چرا در خوزستانی که دمای بالای ۵۵ درجه را تجربه کرده است،شاهد قطع مکرر برق و افزایش بی رویه قیمت وسایل سرمایشی هستیم؟!

به گزارش اهوازخبر؛مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز،کارون،باوی و حمیدیه در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: […]

به گزارش اهوازخبر؛مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز،کارون،باوی و حمیدیه در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس خطاب به رییس جمهور گفت: وضع بازار خوب نیست، گرانی های کمرشکن اقشار ضعیف را دچار مشکل کرده است، به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب علاج قطعی تحریم با تکیه بر توان داخل است نه امید به اروپا و آمریکا، چرا وزیر صمت را معرفی نمی کنید؟ چرا با مردم صحبت نمی کنید و دلیل گرانی ارز، مسکن و ارزاق اساسی را بیان نمی کنید؟ مردم امین ما هستند.
ایشان با متهم کردن تیم اقتصادی دولت به بی برنامگی گفت: در صنعت فولاد و تامین مواد اولیه شرکت های فولادی به طور خاص فولاد خوزستان و شرکت های تولید لوازم خانگی دچار مشکلاتی هستیم، وقتی نیاز داخل تامین نمی شود صادرات سیمان، میل گرد و فولاد به چه معنی است؟
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با انتقاد از سیاست های وزارت نیرو در ۸ سال گذشته بیان داشت:این سیاستها موجب مشکلاتی برای برق مردم خوزستان شده است، خوزستانی که شاهد دمای بالای ۵۵ درجه است، به دلیلی اینکه ۸ سال هیچ نیروگاهی در خوزستان و حوزه انتخابیه اهواز احداث نشده است شاهد قطع مکرر برق و افزایش بی رویه قیمت وسایل سرمایشی گاهی تا ۱۰ برابر هستیم. چه کسی مسئول نظارت در این امر است؟
وی در پایان افزود: خصوصی سازی به اختصاصی سازی تبدیل شده است، تجربه تلخ نیشکر هفت تپه گروه ملی اهواز، هپکو را برای شرکت ملی حفاری انجام ندهید.