ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۴۰۲ | ۱۳:۵۲:۵۷
کد مطلب : 13897

بیانیه کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان در حمایت از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حوزه انتخابیه اهواز،کارون،باوی و حمیدیه برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

بیانیه کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان در حمایت از لیست […]

بیانیه کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان در حمایت از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حوزه انتخابیه اهواز،کارون،باوی و حمیدیه برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان همواره پرچمدار دفاع از انقلاب و آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده اند؛ لذا با درک حساسیت این دوره انتخابات و احساس مسئولیت این بیانیه را آماده و ارائه نموده اند.
متن بیانیه به شرح ذیل است:
إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّى یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم (سوره رعد، آیه ۱۱)
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند.
جشن باشکوه سالگرد انقلاب اسلامی، نقطۀ اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت صباّر ایران اسلامی و بازتعریف حمایت چهار دهه از انقلاب اسلامی بود. حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن در سراسر میهن اسلامی برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنا و مفهوم متفاوت داشت که برای دوستان، مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب، مایۀ یأس و ناامیدی بود.
امروزه ملت پرافتخار ایران، در حال آفرینش یوم الله ها هستند و با خلق حماسه ها، عظمت و شکوه خود را به رخ جهانیان و دشمنان نظام اسلامی می کشند. ملّت عزیز ایران نشان داد که از خطّ مجاهدتِ شجاعانه دفاع میکند، ملت ایران وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را اثبات کرد. و حالا ملت شریف ایران در لبیک به فرامین رهبر فرزانه خود، همّت گمارده است که قوی باشد و تمامی آرزوهای اردوگاه استکبار جهانی را به خوابی پریشان و آشفته مبدل خواهد کرد.
ملت با عظمت ایران می دانند هر انتخاباتی به تناسب موقعیت زمانی و چگونگی تحولات سیاسی و اجتماعی آن دوره، حائز اهمیت است. انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در موقعیتی برگزار می‌گردد که جمهوری اسلامی ایران با پیمودن مسیر مقاومت و پایداری در برابر فشارهای نظام سلطه، به قدرت برتر و موثر جهانی تبدیل شده است. موفقیت‌ها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران و شکست‌ها و ناکامی‌های آمریکا و متحدان او در منطقه؛ ایالات متحده و برخی دیگر از کشورهای سلطه گر را درباره تحولات سیاسی منطقه و جهان در آینده نگران ساخته است. بسیاری از صاحب‌نظران معتقدند روزبه‌روز بر عمق راهبردی ایران در منطقه و جهان افزوده می شود و سیاست‌های یک‌جانبه‌گرایی متکی بر قدرت نظامی آمریکا در منطقه با شکست کامل مواجه شده است.
با این دیدگاه انتخابات دوازدهم مجلس، به لحاظ اوضاع زمانی که در آن، روند خصومتها و تحریم ها از سوی استکبار جهانی مشاهده می شود و انقلاب اسلامی از گردنه فتنه عبور کرده، با ناکارآمدی و توطئه های منحرفینی که در بعضی از مواضع حساس کشور لانه کرده اند مواجه است؛ ازاهمیّت و حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود .
بنابراین بعنوان کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان ، ضمن دعوت آحاد مردم به شرکت یکپارچه و حماسی در انتخابات ۱۱ اسفند؛ حمایت قاطع خود را از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حوزه انتخابیه اهواز،کارون،باوی و حمیدیه؛

مجتبی یوسفی
ناصر سودانی
سید شکرخدا موسوی
سید محسن موسوی زاده

را اعلام می دارد.
ان شاءالله نصرت الهی و فرج و گشایش در مسائل شخصی و اجتماعی برای مردم عزیز ایران، در راه است.

# کانون انرژی( صنعت نفت و گاز و نیرو )شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان