ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۹:۰۴
کد مطلب : 13661

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز به‌ مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” ،شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز با صدور بیانیه‌ای به‌ مناسبت چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر” ،شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز با صدور بیانیه‌ای به‌ مناسبت چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن ،از اقشار مختلف مردم برای شرکت در این راهپیمایی بزرگ دعوت به عمل آورد.

در متن این بیانیه آمده است: یوم‌الله ۲۲ بهمن یادگار حماسه پیروزی مردم مؤمن و آزادی‌خواه، روز استحکام پایه‌های انقلاب شکوهمند اسلامی، روز تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از خواسته‌های هوشمندانه، هدایت‌گرانه و بی‌بدیل ایشان و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه جانبازان و ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت و جانفشانی، داشته‌اند.
امروز پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، میراث‌دار انقلابی هستیم که یادآور جنبش آزادی‌خواهی قهرمانانی است که خون پاک‌شان پشتوانه قوی انقلاب و نظام در برابر فتنه‌های شوم دشمنان و استکبار جهانی شد و ضامن سلامت و امنیت ایران اسلامی گردید و تبیین و انتقال عالمانه این میراث، از حلقه‌های مفقوده در گفتمان انقلاب اسلامی است.
انقلاب اسلامی بعد از ۴۳ سال، با وجود تمام پیچ‌وخم‌ها و دشمنی‌هایی که فراروی خود داشته و دارد، استوار و پرطنین در سطح منطقه و جهان با مجاهدت سرداران شجاع و جان برکفی چون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با افتخار پیش می‌رود.
بدون تردید، امت اسلامی و شاگردان بی‌شمار آن سردار اخلاق و ایمان راه پرفضیلتی که بر آسمان مقاومت و دفاع از مظلومان جهان ترسیم کرده بود، با شایستگی و جدیت بیشتر ادامه خواهند داد.
در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران، دشمنان همواره به این نظام و انقلاب ضربه زده‌اند و امروز، مردم  بر این باورند که تبیین عالمانه، حفظ و حراست از این میراث بزرگ، لازم و ضروری است و ضمن اعلام همبستگی با سایر هم‌میهنان، برای اعتلای وطن اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.
مردم انقلابی و ولایتمدار اهواز و استان خوزستان ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی(ره) با حضور در صحنه‌های مختلف، در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، مردم شریف اهواز با حضور منسجم و پرشور وانقلابی خود علیه استکبار، یکپارچه و هماهنگ دست در دستان پرمهر دیگر اقشار مردم شریف ایران می‌گذارند و همراه با سراسر کشور آگاهانه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و اندیشه‌ها و منویات مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی ایران لبیک دوباره خواهند گفت.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز