ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۸:۲۰
کد مطلب : 13755

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، […]

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن در بیانیه‌ای آورده است:

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ

” وَ ذَکِّرْهُمْ بِأَیَّامِ اللَّهِ إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ “

ماه رجب، ماه خودسازی و شکوفایی روحی و عرفانی و ماه اعتکاف و دعا و نیایش، و نیز ماه بهمن، ماه قیام و انقلاب و ماه نوزایی ملی و درخشش انوار انقلاب اسلامی، را گرامی میدارم و باید به بهره مندی از این دو فرصت برای خودسازی معنوی و اجتماعی و انقلابی و بازسازی کاستی ها و حرکت در راستای قله های بلند عزت و کرامت بپردازیم.

فجر انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن ماه طلوع کرد و نقطه عطف تاریخ جهان معاصر شد و در آن ایام نورانی، ملت بلند آوازه و سربلند ایران اسلامی به رهبری امام و مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) عمیق‌ترین تحولات حماسه آفرین را بر محور ایمان به خدای یگانه رقم زد.

این انقلاب نورانی که در مقابل استبداد داخلی رژیم ستم شاهی و جبهه استکبار و استعمار جهانی و در مواجهه با همه مظاهر کفر و شرک و الحاد، ظلم و فساد به پیروزی رسید، چهل و چهارمین سال پیروزی اش را با افتخار به اهداف و آرمان‌هایش وفادار بوده و برای تحقق آن توفیقات بزرگی کسب کرده است، جشن می‌گیرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز، ضمن پاسداشت یوم الله ۲۲ بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و میثاق با فرزند خلف ایشان، مقام معظم رهبری(حفظ الله) از تمام مردم ولایی خوزستان و بالاخص کلانشهر اهواز دعوت می نماید که چونان سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز