ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آبان, ۱۴۰۱ | ۲۱:۵۲:۵۹
کد مطلب : 13736

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز در محکومیت حادثه تروریستی شهر ایذه

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز با صدور بیانیه‌ای وقوع حادثه تروریستی در شهر ایذه که […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز با صدور بیانیه‌ای وقوع حادثه تروریستی در شهر ایذه که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از هموطنان و هم استانی هایمان شده است، را به شدت محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
“سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ”

بار دیگر دست دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از آستین گروهک‌های تروریستی بیرون آمد و عداوت و کینه ورزی آنان نسبت به ایران و ایرانی مشهود تر شد.

جریان تکفیری و تروریستی آمریکایی-صهیونیستی، که زاده تفکر ضد ایرانی و اسلامی است، اینبار دستش به خون انسان‌های مظلوم و بی گناهی آغشته شد.و چه رذالتی بالاتر از آنکه برای دستیابی به اهداف شوم خود ،خون زنان ، مردان و کودکان بی دفاع را بر زمین بریزند.
این جنایت هولناک نشان داد، اقتدار، سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی که به پشتوانه مردم این سرزمین ، بیش از پیش محقق گردیده، دشمن را دچار عجز و ناتوانی کرده تا جایی که پس از شکست سناریوهای متعدد براندازانه، دست به شنیع ترین اقدامات ضد انسانی زده است.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر(ارواحنافداه )، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی ) و آحاد ملت شریف ایران بویژه خانواده‌های معظم شهدای حادثه تروریستی شهرستان ایذه، از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مربوطه خواستار برخورد قاطع با عاملان، مسببان و محرکان این اقدام شنیع تروریستی می‌باشد.
از درگاه حضرت حق برای شهدای مظلوم این حادثه تروریستی علو درجات و برای مجروحین شفای عاجل مسالت داریم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز