ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۵ , آبان, ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۲:۴۵
کد مطلب : 13732

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز در محکومیت جنایت تروریستی وهابی و هتک حرمت حرم شریف حضرت شاهچراغ(ع)

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز در بیانیه ای جنایت تروریستی وهابی و هتک حرمت حرم […]

به گزارش پایگاه خبری “اهوازخبر”، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز در بیانیه ای جنایت تروریستی وهابی و هتک حرمت حرم شریف حضرت شاهچراغ را محکوم کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:

سالهاست که شجره ملعونه تکفیر به دست مستکبرین جهانی از جهالت جاهلان سر برآورده و هر از چند گاهی بر تن مسلمانان زخم می‌زند.
برای ملتی که دفاع افتخارآمیز هشت ساله را پشت سرگذاشته است و خون شهدای مظلوم ریشه انقلابش را تنومند کرده، اینگونه تحرکات و جنایات، گردی به دامان درخشان و پرتلالو امنیت آن نمی نشاند.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز، به خانواده های داغدار شهدای این حادثه ی تروریستی در حرم امن شاهچراغ (ع) و ملت بزرگ ایران تسلیت گفته و وظیفه خود می داند ضمن تشکر و قدرشناسی از نهادهای مسئول در ایجاد امنیت، مطالبه ی خود را از نهادهای انتظامی-امنیتی را لازم دانسته که با اتخاذ اقتدار دوچندان با عاملان این جنایت صهیونیستی-آمریکایی در جای جای جهان برخورد مناسب را بعمل آورده و انتقام خون ملت جان بر کف ایران اسلامی از این گروههای تکفیری، که بدنبال انتقام گیری از ملت بزرگ ایران هستند و هیچ گاه همراهی مردم را با آشوبها و اغتشاشات ندیده و نخواهند دید، را با اقتدار کامل و صلابت همیشگی بگیرند.
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اهواز