ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۶:۰۹
کد مطلب : 6813
امام جمعه اهواز:

برخی به غلط آمریکا را حاتم طائی می دانند/باید روی پای خود بایستیم

برخی به غلط آمریکا را حاتم طائی می دانند/باید روی پای خود بایستیم

به گزارش اهوازخبر،آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری در خطبه های نماز جمعه امروز اهواز اظهار کرد: امسال برداشت محصول گندم در خوزستان بسیار خوب بوده است و انتظار می رود کشاورزان ما زکات این نعمت را فراموش نکنند تا برکت زمین های کشاورزی ما بیشتر شود.

وی با توصیه به توجه به اقتصاد مقاومتی در کشور بیان کرد: نباید فکر کنیم که آمریکا برای کشور ما حاتم طائی است بلکه باید به فکر تولیدات داخلی خودمان باشیم و روی توانمندی های داخلی خودمان استوار باشیم. اگر ما بتوانیم نیازهای کشورمان را خودمان تامین کنیم ولی به آنها بی تفاوت باشیم قطعا مرتکب ظلم و خیانت شده ایم. اگر برای این کار به سمت کشورهای دیگر برویم نیز به مستکبران روی آورده ایم.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: در آستانه بازگشایی مدارس، مردم قصد خرید نوشت افزار سال جدید را دارند و بی شک تا چند روز آینده بازار این محصولات شلوغ می شود. طبق اطلاعاتی که دارم کشور ما در زمینه تولید نوشت افزار، محصولات خوبی دارد به همین دلیل توصیه می کنم تا وقتی که ما در کشور تولیدات خوبی داریم مردم نباید به سمت تولیدات خارجی پیش بروند.

آیت الله موسوی جزایری ادامه داد: نباید در زمینه نوشت افزار به تولیدات خود پشت کنیم و به سمت کفار برویم تا با این کار خود کارگران کشورمان را بیکار کنیم و کشورهای دیگر را تقویت کنیم.

امام جمعه اهواز بیماری غرب زدگی در کشور را بسیار خطرناک توصیف کرد و گفت: بعضی ها به هر دلیل با منافع ملت خود مخالفت می کنند چرا که به بیماری غرب زدگی مبتلا هستند، البته قبلا تعداد این افراد بیمار بیشتر بود ولی اکنون کمتر شده اند ولی ما از خداوند شفای این بیماران را مسئلت می نمائیم.