ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۳:۵۰
کد مطلب : 8337
وزیر اطلاعات:

ايشان بر جلوگیری از دوقطبی شدن جامعه تأکید داشته‌اند/ نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی‌فقیه، یک امتحان الهی است

ايشان بر جلوگیری از دوقطبی شدن جامعه تأکید داشته‌اند/ نوع واکنش به مصلحت‌اندیشی ولی‌فقیه، یک امتحان الهی است

وزیر اطلاعات بیان کرد: مادامی که قدردان ولایت فقیه باشیم، دشمن نمی تواند به کشور آسیب برساند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با بیان اینکه نزاع جامعه را زمین گیر می کند و موجب شکستن ابهت می شود، ادامه داد: امروز محور وحدت امت اسلامی رهبری است.

وزیر اطلاعات گفت: به تعبیر رهبری امنیت بی بدیل کشور نتیجه وحدت، همدلی و هم افزایی دستگاههای اطلاعاتی، نظامی، انتظامی، بسیج، دستگاه قضایی و دستگاههای سیاسی کشور است.

حجت الاسلام و المسلمین علوی افزود: باید پاسخ عداوت برخی افراد با رفتارهای دوستانه داده شده و جامعه، به ویژه مسئولان روابط محبت آمیز با یکدیگر داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به آیات و احادیث مختلف در رابطه با ضرورت رفتار محبت آمیز و خدمت به مردم گفت: در شرایط کنونی، ارزش مسئولیت به گره گشایی از کار مردم است بنابراین مدیران باید زمینه را برای تقویت نظام و امیدواری مردم فراهم کنند.

وزیر اطلاعات بیان کرد:حرکت وخدمت باید در چارچوب اسلام باشد و از تعرض به حقوق مردم از جمله مال، آبرو و ناموس جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی با مدیریت جهادی، بسیجی، و حزب اللهی پیش رفته، ادامه داد: مدیریت حساب شده، بی ادعا و فداکارانه کشور را می سازد.

حجت الاسلام و المسلمین علوی با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس نیز گفت: این دوران، یادآور امام (ره)، شهدا و حماسه آفرینان سلحشور جنگ تحمیلی است.

وی افزود: دفاع مقدس ریشه در عقل، عشق و ایمان حماسه آفرینان دارد.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: قوم لر نیز در دفاع مقدس حماسه ها آفریده و جانفشانی های فراوان در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی همچنین امنیت حاکم بر استان لرستان را در حد مناسب و مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: این مهم به دلیل همدلی میان مسئولان استان ایجاد شده است.

وی همچنین افزود: امروز امور استان رو به راه است و نبض کار در لرستان به خوبی می تپد.