ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مرداد, ۱۳۹۹ | ۲۲:۰۴:۳۵
کد مطلب : 12986
سید محمد مولوی؛نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی:

اولویت‌بندی پروژه‌ها حلقه مفقوده ساختار مدیریتی خوزستان است!/متاسفانه چندین پروژه عمرانی در استان نیمه کاره رها شده‌اند و مردم آسیب‌های جدی دیده‌اند!

به گزارش پایگاه “اهوازخبر”،نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت‌بندی پروژه‌ها حلقه مفقوده امروز در ساختار مدیریتی استان […]

به گزارش پایگاه “اهوازخبر”،نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت‌بندی پروژه‌ها حلقه مفقوده امروز در ساختار مدیریتی استان خوزستان است.
سیدمحمدی مولوی اظهار کرد: متاسفانه چندین پروژه عمرانی در خوزستان نیمه کاره رها شده‌اند و مردم آسیب‌های جدی از این موضوع دیده‌اند.
وی افزود: پروژه جاده اروندکنار-آبادان، جاده کمربندی قفاص و … پروژه‌هایی است که سال‌ها به بهانه کمبود اعتبارات نیمه کاره رها شده‌اند و متاسفانه شاهد تعریف پروژه‌های جدید هستیم.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سئوال از مدیریت‌های استان این است چرا نسبت به تکمیل پروژه‌های رها شده اقدامی نمی‌شود اما توافقنامه برای اجرای پروژه جدید امضا می‌کنید؟
مولوی تصریح کرد: ما مخالف اجرای پروژه‌های جدید نیستیم اما در حالی که رئیس جمهور ابلاغ می‌کند فقط پروژه‌های نیمه کاره تکمیل شوند و از اجرای پروژه‌های جدید تا زمان تکمیل پروژه‌های موجود خودداری شود متاسفانه بعضاً در منطقه شاهد عکس این موضوع هستیم.
وی ادامه داد: با توجه به مدت زمان باقیمانده تا پایان دولت فعلی، عقل حکم می‌کند پروژه‌های بر زمین مانده باید تکمیل و از تحمیل پروژه‌های جدید که قطعا با توجه به شرایط مالی و اعتباری موجود کشور امکان تکمیل و به سرانجام رساندن آن وجود ندارد باید خودداری کرد.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت بندی پروژه‌ها حلقه مفقوده امروز در ساختار مدیریتی استان خوستان است که باید بیش از پیش به آن توجه شود تا از اتلاف منابع مالی و بی سرانجام کارها و پروژه‌ها خودداری شود.

  1. عالیپور گفت:

    درود بر نماینده شجاع و بی باک مردم آبادان و استان خوزستان

  2. سیلاوی گفت:

    سلام
    ما که خیری از نماینده های دوره قبل استان در مجلس ندیدیم..امیدواریم ایشان و سایر نماینده ها کاری کنند و خدمت شایسته انجام دهند.
    تشکر