ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۴:۰۴
کد مطلب : 4330
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:

استاندار جدید،با توجه به داشتن سابقه ورزشی،نگاه خوبی را به سمت ورزش استان خواهد داشت

استاندار جدید،با توجه به داشتن سابقه ورزشی،نگاه خوبی را به سمت ورزش استان خواهد داشت

به گزارش اهوازخبر،کیانی‌زاده در جلسه هدف‌گذاری هیئت فوتبال استان خوزستان با اشاره به موظف شدن دستگاه‌های استان طبق ابلاغیه استاندار سابق در رابطه با پرداخت یک درصد از درآمد خود به امر ورزش اظهار کرد: با وجود این ابلاغیه جلساتی با مدیران کل دستگاه‌های اداری استان برگزار شد که عده‌ای قول همکاری را داده و عده‌ای نیز مشکلات مالی را دلیل عدم انجام این امر دانستند.

وی با اشاره به سابقه ورزشی استاندار جدید افزود: مطمئنیم که استاندار جدید با توجه به داشتن سابقه ورزشی نگاه خوبی را به سمت ورزش استان خواهد داشت و وی در سال‌جاری از ماده ۵۳ حمایت خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان با اشاره به اینکه هنوز اعتبارات امسال به حساب نهادها واریز نشده است و انتظار نداریم در این زمان به ما کمک کنند تصریح کرد: انتظار می‌رود در نیمه دوم امسال این ادارات نسبت به ما توجه داشته باشند و همکاری‌های خود را انجام دهند.

کیانی‌زاده با تقدیر از برخی نهادها به دلیل حمایت‌ها و همکاری‌های خود عنوان کرد: برای محقق شدن ماده ۵۳ پیگیری‌ها و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد تا از نظر پس‌انداز و اندوخته مالی بتوانیم به حدی برسیم که به ورزش استان کمک کنیم و حمایت‌های استاندار در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به نتایج موفق حاصل از برنامه‌ریزی سال‌های ۹۳ و ۹۴ گفت: در این زمینه آمار موجود است و در سال گذشته نسبت به سال ۹۳ تمام آیتم‌ها و مشخصه‌ها برای سطوح مختلف بین‌المللی و کشوری در امر ورزش و مربیگری را داشته‌ایم.

کیانی‌زاده با اشاره به مشکلات مالی زیاد این اداره کل گفت: امسال نیز برای ادامه دادن برنامه‌های خود روال سال گذشته و برنامه‌های انجام شده را در پیش داریم ولی مشکلات مالی سال گذشته ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه برای هدف‌گذاری هیات‌ها نیز نیازمند کمک و اعتبار هستیم خاطرنشان کرد: برای محقق شدن برنامه‌های خود در امسال و رفع بدهی‌های خود باید همه نهادها حمایت خود را انجام دهند.

کیانی‌زاده با اشاره به حضور دلال‌ها در رشته‌های ورزشی به‌ویژه فوتبال گفت: البته اینکه تاکید بر وجود دلال در فوتبال وجود دارد نیست، زیرا باشگاه‌ها خصوصی هستند و اینکه برای اجرای برنامه‌های خود نیاز به دلالی باشد نیز وجود دارد.