ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۹ | ۲۳:۱۳:۵۴
کد مطلب : 13286

اجرای طرح سردار شهید سلیمانی در مقابله با کووید۱۹ در اهواز

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر، طرح شهید سلیمانی در مقابله با بیماری کووید۱۹در اهواز با همکاری بهداشت شرق اهواز و […]

به گزارش پایگاه خبری اهوازخبر، طرح شهید سلیمانی در مقابله با بیماری کووید۱۹در اهواز با همکاری بهداشت شرق اهواز و نیروهای پرتلاش بسیج ناحیه امام علی(ع) در نقاط مختلف شهر در حال انجام است.

امرالله مردانی رئیس بهداشت شرق اهواز گفت:طرح شهید سلیمانی شامل سه مرحله است؛
مرحله اول طرح مراقبتی که شامل سرکشی از فروشگاه، مغازه ها، مطب ها و… است.
مرحله دوم طرح حمایتی است که از خانواده های که بر اثر کرونا دچار مشکلاتی شدند می شود.
مرحله سوم طرح طرح نظارتی است، این طرح در مراکز پرتردد وبازارهای مرکزی ومهم اهواز انجام می‌شود.
امرالله مردانی در ادامه افزود:جادارد از نیروهای جهادی وپرتلاش بسیجی و فعالان اجتماعی و جامعه ورزشی که در این طرح فعالیت می‌کنند تقدیر وتشکر کنیم.

غلامحسین پور بهادری هماهنگ کننده طرح شهید سلیمانی در ناحیه امام علی(ع) در ادامه گفت:افتخار می‌کنیم بعنوان کادر درمانی برای جامعه در حال فعالیت هستیم وامیدواریم با حضور نیروهای بسیج و درمان این فعالیت ها مثمرثمر باشند.
پور بهادر همچنین گفت:این طرح در سه مرحله در حال انجام است وتمام خدماتی که به مبتلایان وآسیب دیدگان بیماری منحوس کرونا داده می‌شود رایگان بوده است، ۱۹ محل از محلات در شهری شرق اهواز و۳مرکز روستایی داریم وهمکاری خوبی با بهداشت داریم. تمام نیروهای بسیجی حاضر در طرح آموزش داده شده است ودر هر مرکز ۷نیروی بسیجی حضور دارند.

پور بهادر افزود:در مناطق مختلف اهواز مراکز فعال در حال تلاش هستند در اینجا جادارد از تمام نیروهای بسیجی که با تمام وجود پای کار آمدند و جامعه ورزشی تشکر کنم.

در ادامه علی قیاص وند فعال اجتماعی و رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد وبولس کلانشهر اهواز گفت:کمیته های سازمان‌ها وفرهنگی هیئت بولینگ، بیلیارد وبولس اهواز براساس مسئولیت های اجتماعی خود ودر راستای هم افزایی وکمک به جامعه درمان وبهداشت اهواز در طرح شهید سلیمانی در کنار کادر درمان وبهداشت ومدافعان سلامت ونیروهای مخلص وپرتلاش بسیج حضور یافتند که امیدواریم جامعه ورزشی در راستای مقابله با بیماری منحوس کرونا مانند همیشه پای کار در جهت کنترل این بیماری منحوس حضور فعال تر و موثرتری داشته باشند.