ایرنا مناطق نفتخیزجنوب اهوازخبر شرکت ملی حفاری دانا آب و فاضلاب اهواز مقام معظم رهبری خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اسفند, ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۰:۲۸
کد مطلب : 11661

اتفاقی عجیب در لیگ برتر فوتسال بانوان/قهرمانی آبادان در هاله‌ای از ابهام!!

اتفاقی عجیب در لیگ برتر فوتسال بانوان/قهرمانی آبادان در هاله‌ای از ابهام!!

اهوازخبر؛درحالی‌که پس از پایان بازی‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال بانوان، قهرمانی نفت آبادان مسجل شده بود، در ساری نتیجه عجیبی رخ داد که نام قهرمان را در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

تیم فوتسال بانوان نفت آبادان که با سه امتیاز بیشتر و ۲۸ گل تفاضل نسبت به ملی حفاری اهواز در صدر جدول قرارگرفته، امروز در حالی با نتیجه چهار بر سه بر دانشگاه آزاد تهران به برتری دست‌یافت که با اتکا به تفاضل گل خود، حتی در صورت باخت مقابل حفاری در هفته آخر، خود را قهرمان این رقابت‌ها می‌دانست.

اما تیم ملی حفاری اهواز، هم‌زمان با این دیدار و البته با تأخیر ۲۰ دقیقه‌ای در ساری به مصاف استقلال این شهر رفت و در عملکردی عجیب، در نیمه نخست ۱۳ گل وارد دروازه میزبان خود کرد.

این بازی عجیب در ادامه با مصدومیت اکثر بازیکنان استقلال ساری به‌صورت یکجا همراه می‌شود و داوران و به دلیل نبود بازیکن کافی در تیم استقلال ساری، داوران و ناظر بازی دستور توقف کار را می‌دهند که حفاری اهواز نیز درخواست می‌کند تا این دیدار معوقه اعلام و در زمان دیگری برگزار شود.

گویا نماینده اهواز قصد دارد در این دیدار ۲۸ گل اختلاف خود را جبران کرده و کار را به هفته آخر در اهواز و مقابل نفت آبادان بکشاند که به نظر می‌رسد این نتیجه به دور از ذهن، از حالت طبیعی خارج بوده و مسئولان فدراسیون فوتبال برای رخ دادن اتفاق عجیب دیگری در این رشته، باید فوراً وارد عمل شده و تصمیم مناسبی در این خصوص اتخاذ کنند.